Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Викриття в плагіаті, якого ніколи не опублікує Українська Правда

Оригинал взят у wetally в Викриття в плагіаті, якого ніколи не опублікує Українська Правда
Українська Правда опублікувала розслідування, яке викрило плагіат Януковича. Мається на увазі книга президента Віктора Януковича "Opportunity Ukraine". Треба віддати належне авторам Сергію Лещенку і Катерині Каплюк – вони справді професійно роздовбали телепнів з АП, які, чи то підсунули "ґаранту" свиню, чи то посадили його на діжку з інформаційним порохом.
Окремої теми заслуговують безглузді коментарі Ганни Герман, яка стверджує, що все навпаки – то інші люди поцупили свої думки з книги Януковича. Мабуть скоро ми станемо свідками апофеозу абсурду, коли Волзі, Піховшеку, Манєкіну і Луценку припаяють штраф за плагіат, або тюремний строк за викрадення рукописів видатного письменника Віктора Януковича.

Заради справедливості пригадаю подібний прикрий випадок плагіату, коли організатори марафону "Виктор Янукович. Год первый" свідомо використали у своєму відео-роліку не тільки чужу ідею, але й схему побудови текстів, окремі фрази і навіть стиль візуалізації. Так само свідомо автори роліка досі не вказують в його описі джерело ідей і текстів, як того вимагає Закон "Про авторське право і суміжні права." Стаття 21 закону дозволяє вільно використовувати уривки з чужих творів без згоди іншого автора, але накладає зобов'язання вказувати ім'я автора і джерело.

Отже, за матеріалами моєї статті кількамісячної давнини, повторно публікую факт порушення Закону України "Про авторське право і суміжні права.".  На Українській Правді, звісно, цей матеріал не буде розміщено по тій причині, що серед модераторів марафону були журналісти "УП" Сергій Лещенко і Мустафа Найєм, а сайт pravda.com.ua було використано, як площадку для трансляції цього плагіату і марафону в цілому.

По суті:
Плагіат вітчизняного виробництва:


Оригінальний аргентинський ролік


Пропоную порівняти і зробити висновки... Нижче наводжу приклади використання чужого твору іншими авторами, в даному випадку, того ж аргентинського відео-роліку, який в Каннах, до речі, був удостоєний призового 2-го місця у 2006 році, а в Україні у 2011 – банального плагіату. 
 1. The Future of Publishing - created by DK (UK) [The clip was inspired by a video created by an Argentinean agency, Savaglio/TBWA entitled, "Truth": http://bit.ly/truthvideo]  
 2. Lost Generation [It is based on the Argentinian Political Advertisement "The Truth" by RECREAR]
 3. Sie haben die Wahl [inspiriert von "La Verdad" für Lopez Murphy]
Цікавим лишається факт, що серед організаторів марафону "Виктор Янукович. Год первый", був Сергій Лещенко, який викрив плагіат Януковича, хоч як це не дивно. 

 P.S. 
МЕЖДУНАРОДНЫЕ ПРИНЦИПЫ ПРОФЕССИОНАЛЬНОЙ ЭТИКИ ЖУРНАЛИСТА

ПРИНЦИП IV.
Профессиональная честность журналиста

Та социальная роль, которую выполняет журналистика, предъявляет к представителям этой профессии высокие стандарты честности, включая право журналиста не выполнять работу вопреки своему убеждению и принципам, право сохранять конфиденциальность источника информации, участвовать в принятии решений для того СМИ, в котором он работает. Профессиональная честность запрещает журналисту принимать вознаграждения в любой форме за представление чьего-либо частного интереса в противовес общественному благу. Профессиональная этика включает в себя также уважение интеллектуальной собственности, в частности неприемлемость плагиата
Tags: герман, маразм, проффесор, янукович
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments