Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Боже, какие есть прекрасные должности и службы!

Volodymyr Boiko
«Боже, какие есть прекрасные должности и службы! как они возвышают и услаждают душу!», – писав колись Микола Васильович Гоголь, спостерігаючи за чиновництвом тодішньої російської столиці. Можна лише уявити, у якому захопленні перебував би великий письменник, якби жив у Києві в наші часи. Ось, наприклад, яка є посада в Генеральній прокуратурі:

«Начальник відділу організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням, яке здійснюється слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві (з місцем постійної дислокації у місті Києві) управління організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням, яке здійснюється слідчими територіальних управлінь Державного бюро розслідувань Департаменту організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням кримінальних правопорушень, підслідних Державному бюро розслідувань, нагляду за додержанням законів його оперативними підрозділами та підтримання публічного обвинувачення у відповідних провадженнях».

Я навіть не уявляю розміру візиток такого посадовця: мабуть, їх довелось друкувати у вигляді рулону. Напевно, генеральний, прости господи, прокурор, коли затверджував штатний розпис, перебував у стані алкогольної коми.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1971386.html.
Tags: бойко, дебилы, україна
Subscribe

Buy for 60 tokens
А ведь я вас об этом предупреждал. (фото: Яндекс Картинки) Смена власти в США случайным образом совпала с самым счастливым днем для миллиона рядовых американцев. Совпадение? Очень многие граждане проснулись сегодня с улыбкой на лице, поскольку для них этот день стал в несколько раз…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment