Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Одного із організаторів вбивства Каті Гандзюк Ігоря Павловського випустили із СІЗО

Хто замовив Катю Гандзюк?


Одного із організаторів вбивства Каті Гандзюк Ігоря Павловського випустили із СІЗО. Суд відпустив його на домашній арешт ще у п'ятницю. Засідання провели тихо, без анонсів, повідомлень, пострелізів. Рішення прийняв суддя Мар'ян Головчак.

Чим це загрожує:

1. Замовники почнуть тиснути на Павловського і змусять його змінити покази. У цій справі вже є свідок, який відмовився від показів після того як його прізвище було озвучено на суді. Адвокати Мангера досі використовують це як доказ невинуватості Мангера.

2. У разі, якщо Павловський не змінить покази, вдома його можуть вбити. Прибрати ключового свідка - вигідно для замовників вбивства.

У разі, якщо один із цих пунктів стане можливим, хочемо, щоб суспільство навіть не сумнівалось у тому, що це відбулось за згоди Генпрокуратури, СБУ та замовників вбивства Каті Гандзюк.

Адвокати Павловського постійно повідомляли, що стан здоров'я їх підзахисного критичний. Прокуратура підверджувала. Якщо це так, то ми вимагаємо, щоб до Павловського допустили незалежних експертів та лікарів, які запевнять суспільство, що підозрюваний дійсно не зможе перебувати в СІЗО за станом здоров’я. Ми готові вислухати незалежну експертизу комісії Міністерство охорони здоров'я України та просимо Уляна Супрун сприяти експертизі та проконтролювати її об'єктивність. Якщо нам не покажуть експертизу, то ми розуміємо, що нам всім брешуть.

Нас поставили перед фактом, коли Павловському, Торбіну та виконавцям вбивства Каті змінили підозру. Тепер нас ще раз поставили перед фактом, коли Павловському змінили запобіжний захід. І тепер, коли Павловського звільнили із СІЗО, ми не бачимо можливості повернути його назад мітингами чи іншими акціями прямої дії.

Ще раз наголошуємо:
ЯКЩО ПАВЛОВСЬКОГО ЗАЛЯКАЮТЬ І ВІН ВІДМОВИТЬСЯ СВІДЧИТИ - У ЦЬОМУ ВИННІ ГПУ ТА СБУ.
ЯКЩО ПАВЛОВСЬКОГО ВБ'ЮТЬ - У ЦЬОМУ ВИННІ ГПУ ТА СБУ.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1972079.html.
Tags: беспредел, менты, порошенко, прдоны, україна
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment