Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Київрада. Засідання комісії з протидії незаконним забудовам + Протасів Яр


Zhanna Maksymenko-Dovhych
3 травня о 14:20 ·
Upd: засідання зірвано переїжджими тітушко-бабушками, яких найняли забудовники.

Київрада. Засідання комісії з протидії незаконним забудовам. Унікальна можливість зустрітися представникам громади, інвесторам (людям, що інвестували в житло в не збудованих будинках) і забудовникам. Це не було би можливо, якби кияни не перекрили в березні Хрещатик поруч з Київрадою.
Very special - з’ясування стосунків між інвесторами й забудовниками. Але найцікавіше, що мова йде про об’єкти, де житлова забудова за документами взагалі не передбачена.
Найрезонансніший об’єкт - Протасів Яр. Виглядає так, що тільки громада протидіє забудові яру. Кількома забудовниками запланована практично повна забудова, в тому числі і впритул до Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова.

(Больше фото на сайте Макетной мастерской Формат)

Серед решти об`єктів - Жилянська, 96а - територія в 0,5га, що прилягає до території Музею видатних діячів української культури. Охоронна зона, жодних погоджень з Мінкультом і запланована висотна забудова та будівництво готелю
впритул до садиби Саксаганського. Рік тому забудову вдалося фізично призупинити, тепер маємо повернути її місту і замість звалища будсміття створити парк і сучасний громадський простір.
=========
Далі про протистояння громади забудові яру:
Roman Igorevich Petushkov
2 травня о 22:24
Сьогоднішні події навколо вирубки Протасового Яру. Були і тітухани і паковалово і перекриття доріг і сутички з правоохоронцями. Фул Хаус...

А причина? Забудовник хоче на місці лісу поряд з лижною трасою збудувати три 33-и поверхівки.

Особиста подяка Загони швидкого реагування Червоного Хреста України за вашу постійну присутність у гарячих точках Києва і не тільки.

АПД: Завтра продовження


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1975082.html.
Tags: kievinform, беспредел, київ, кличко, менты, прдоны, рейдеры
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments