Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Volodymyr Boiko на каналі «112. Україна»

Volodymyr Boiko
Доки ви зрання продирали очі, Володимир Маркович вже плескав язиком на каналі «112. Україна», поливаючи брудом злочинний режим. За 20 хвилин передачі ми примудрились обговорити масу питань, зокрема:
- що означає відставка члена Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Юрія Артеменка та призначення президентом Порошенком замість нього Володимира Горковенка?
- як новообраному президенту Володимиру Зеленському позбутись генерального, прости господи, прокурора Луценка, який не хоче добровільно йти з посади?
- з яких причин посол Сполучених Штатів Марі Йованович достроково покидає України за три місяці до завершення каденції? І це при тому, що зовсім недавно Йованович через свою обслугу на кшталт народного депутата Найєма поширювала в українських ЗМІ інформацію, що вона не тільки допрацює до кінця серпня, але й залишиться в Україні, як мінімум, до листопада, щоби проконтролювати обрання нового парламенту.

А почалась бесіда з обговорення призначення президентом Порошенком нового командувача Операції об’єднаних сил Олександра Сирського.Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1977000.html.
Tags: бойко, менты, порошенко, піар, україна, фирташ
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments