Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Удар нижче пояса! ...

Rostyslav Demchuk
Єврокомісар із питань європейської політики сусідства Йоганнес Ган сьогодні несподівано зустрівся з переможцем президентських виборів Володимиром Зеленським у Києві без посередників, оминувши Петра Порошенка, МЗС і АП.

Ган привітав Зеленського з "вражаючою перемогою на посаду президента України, що дає йому дуже сильний мандат на боротьбу з корупцією та деолігархізацію".

"Я запропонував президенту повну підтримку Європейського Союзу у питаннях усіх реформ, які приносять користь громадянам України. Україна стикається з багатьма викликами і загрозами, і всі українські органи влади - президент, уряд і Верховна Рада - повинні діяти дуже відповідально. Це означає, що в нинішньому перехідному періоді - перед парламентськими виборами - першочергові реформи не зупиняться, а прискоряться для забезпечення фінансової та економічної стабільності (включно з гарантіями міжнародного фінансування та енергопостачання). Не гаймо часу", - наголосив єврокомісар.

P.S. Ган дуже не любив Арсенія Яценюка і Петра Порошенка. Це я знаю! Може із Зеленським складеться?Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1977272.html.
Tags: европа, зеленский, порошенко, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments