Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

У зв’язку з присвоєнням Порошенком звання «Герой України» ... Василю Сергійовичу Грицаку

Volodymyr Boiko
У зв’язку з присвоєнням Порошенком звання «Герой України» Васі-їбаньку, перепрошую, доблесному голові Служби безпеки України Василю Сергійовичу Грицаку, який впродовж року, з 7 липня 2014 року по 18 червня 2015 року командував АТО, забезпечивши безперешкодний прохід банд Гіркіна зі Слов’янська в Донецьк, створення ДНР і ЛНР, Іловайський та Дебальцевський котли, а також загибель тисяч мирних мешканців Сходу України, маю прохання до голови Державного бюро розслідувань Романа Труби. Пане Романе, якщо на момент реєстрації кримінального провадження відносно Васі-їбанька Вас ще не виженуть з роботи, не забудьте дати вказівку слідчому допитати мене як свідка.
Бо я можу розповісти, як 31 серпня 2015 року Вася-їбанько влаштував масові заворушення та кидання гранати під Верховною Радою України, внаслідок чого загинули 4 особи. Цю криваву провокацію Вася вчинив з метою припинити акції протесту проти внесення в Конституцію України положення про «особливий статус Донбасу» та визнання ДНР і ЛНР як автономних утворень у складі нашої держави. Відповідні покази я вже давав у Генеральній прокуратурі та в суді, де був виправданий агент СБУ, що організував цей злочин. Але оскільки протокол мого допиту зник з матеріалів кримінального провадження, я залюбки дам свідчення повторно.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1979174.html.
Tags: ато, бойко, луг%андония, подонки, порошенко, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments