Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Питання по Жилянській 96а передано на робочу групу комісії Київради

Zhanna Maksymenko-Dovhych разом з Сергієм Мельниченком та 3 іншими особами
Засідання тимчасової комісії Київради з резонансних забудов. Питання по Жилянській, 96а - це 0,5га в охоронній зоні Музею видатних діячів української культури (в межах кварталу Сакскаганського, 99-107, Льва Толстого, 47-51, Жилянська, 96а-96), передано на робочу групу комісії. Готуємо документи на розірвання договору оренди й повернення ділянки місту.
Нагадаю, ділянка зі значними порушеннями була передана в оренду компанії "Рестін", до якої мають відношення близькі родичі Олексія Поліщука, вже колишнього голови Київзему, а нинішнього радника голови київської обласної держадміністрації.
Забудовники поланували на зовсім невеликій території будівництво готелю впритул до Садиби Саксаганського (Жилянська, 96), національної пам'ятки, яка перебуває в аварійному стані, а також висотного житлового будинку. Це будівництво є прямою загрозою для будинків-пам'яток Саксаганського, 99, 101 і особливо 103.
=======
Перше знесення паркану місцевими мешканцями та активістами 19 травня 2018 рокуПост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1980713.html.
Tags: история, київ, кличко, рейдеры
Subscribe

Buy for 60 tokens
А ведь я вас об этом предупреждал. (фото: Яндекс Картинки) Смена власти в США случайным образом совпала с самым счастливым днем для миллиона рядовых американцев. Совпадение? Очень многие граждане проснулись сегодня с улыбкой на лице, поскольку для них этот день стал в несколько раз…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments