Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Як побудувати Донбас УСЮДИ

Огляд новин за 2.09
Один із персонажів Анджея Сапковського не міг зрозуміти, чому поступ людської цивілізації завжди супроводжується небажанням хоча б викопати вигрібну яму. Але уся історія життя та кар’єри нашого діючого Гаранта є живим уособленням відповіді на це питання: навіщо копати вигрібну яму, якщо простіше змінити місце дислокації відхожого місця?
Отож якщо Україну неможливо побудувати на Донбасі – треба просто побудувати Донбас по всій Україні. Таке нехитре правило дозволяє Януковичу почуватися як вдома навіть вдалині від рідних єнакіївських териконів.

Не випадково він навіть землю під Києвом купує за цінами, які звичні швидше для Єнакієво, аніж для столиці. 682 гривні за сотку Межигір’я – це прирівнювання заповідного лісу до задрипаних донецьких териконів.

Відверто кажучи, я б теж за такими цінами з радістю купив би землі, навіть і не в Межигір’ї, а, скажімо, в Ірпені. Ну а чого: за Конституцією ми з Віктором Хведоровичем абсолютно рівні у своїх правах, от тільки відповідальності у нього побільше. Але, як підказує досвід, Конституція у цій країні цікавить лише нечисленних ідеалістів та студентів-правників. «Колись я любив літо, а потім зрозумів, що за гроші літо може бути цілий рік. І тепер я люблю гроші».

Зрозуміло, що ніхто, крім самого Януковича та його найближчого оточення, не зможе розраховувати на таку вартість землі у Київській області. Бо якщо вони і будують Донбас УСЮДИ – то виключно за аналогом того Донбасу, який за двадцять останніх років побудували на Донбасі, перепрошую за тавтологію.

У тому їхньому Донбасі кілька мільярдерів з руками по лікті в крові їздять на «мерседесах» поміж закинутих шахт і покинутих міст. У тому їхньому Донбасі люди гниють заживо під землею – у шахтах і копанках – тільки заради того, щоб у черговому номері журналу «Форбс» до суми статків якого-небудь ахмєтова дописали ще один нуль. У тому Донбасі люди мовчать і роблять те, що їм скажуть – щоб, буває, років через десять їхні непізнавані рештки не виймали із залитих водою штолень. У тому Донбасі влада закриває школи і бібліотеки, бо народу шкідливо знати забагато. Бо народ не повинен навіть у мріях припускати, що існує життя, відмінне від цього напівпідземного животіння.

І такий самий Донбас ця банда хоче збудувати УСЮДИ. Починають вони з триповерхових мисливських будиночків у заповідному лісі з вартістю землі в 672 гривні за сотку. А закінчити мріють звичними і милими серцю картинами організованої ходи робочого бидла на будівництво ще одного, але тепер вже масштабнішого і цинічнішого, Донбасу.

Автор: Володимир Йадороб
Tags: беспредел, вышгород, межигорье, монтян, свинство, сухолучье, янукович
Subscribe
promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments