Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

"Віра", кажете?

Volodymyr Boiko
16 год ·
Патріарх Панамський і Мальдивський Філарет (у миру – агент КДБ «Антонов») 15 травня 2019 року з тремтінням у голосі повідав усьому прогресивному людству, як підло його обманув Петро Порошенко. Мовляв, Філарет і Порошенко торік вирішили обманути Вселенського патріарха Варфоломія й з метою передвиборного піару видурити в нього Томос про автокефалію. Такий Томос Варфоломій міг дати лише власній митрополії, тому Порошенко й Філарет пообіцяли Варфоломію, що ліквідують утворений Філаретом Київський патріархат і проголосять Україну канонічною територією Константинопольської православної церкви, організувавши на її теренах підпорядковану Стамбулу Київського митрополію на чолі з секретарем Філарета Епіфанієм. Але на словах Порошенко й Філарет домовились, що фактично рулити буде, як і раніше «Антонов», використавши Епіфанія лише для отримання Томосу. І ось на тобі – після того, як 15 грудня 2018 року Філарет оголосив про ліквідацію Київського патріархату й перехід під омофор Варфоломія, Епіфаній за домовленістю з Порошенком став самотужки керувати новоствореною церковною організацією, не звертаючи на Філарета жодної уваги. І тепер Філарет вважає, що Київський патріархат існує, як і раніше, а Епіфаній з Порошенком порушують усні домовленості.

Ну що тут сказати. Якщо Філарет повірив Порошенкові на слово, то це означає, що багаторічна служба в Комітеті державної безпеки СРСР його нічому не навчила. А, відтак, рекомендую повторно переглянути запис передачі, що вийшла на телеканалі ZIK 14 грудня 2018 року, напередодні так званого «Об’єднавчого собору». Я докладно розповів, що на цьому Соборі має бути заснована Київська митрополія Вселенського патріархату й Томос отримає саме вона, а не Київський патріархат Філарета. Також я пояснив, що ця Київська митрополія хоча й отримає згодом Томос про автокефалію, так і залишиться митрополією й не буде визнана помісною церквою. Також я спрогнозував, що Філарет відмовиться завершувати ліквідацію Київського патріархату й не віддасть Володимирський собор.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1985646.html.
Tags: анализ, бесовщина, бойко, вибори, подонки, порошенко
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments