Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

"Мотор Січ" офіційно повідомила про відкриття прямих рейсів між Ужгородом та Києвом з 3 червня

Авіакомпанія «Мотор Січ» з 3 червня відкриє прямі рейси між Ужгородом і київським аеропортом "Жуляни" замість закритих раніше рейсів Ужгород-Львів-Київ.
"Мотор Січ" офіційно повідомила про відкриття прямих рейсів між Ужгородом та Києвом з 3 червня
Згідно з повідомленням авіаперевізника, що зявилося на його офіційному сайті, польоти здійснюватимуться по понеділках, середах і п’ятницях з вильотом з Ужгорода о 07:00 і поверненням з Києва о 18:30. Час у дорозі становитиме 2 години.
Такий розклад дозволить жителям Ужгорода здійснювати одноденні поїздки в столицю і повертатися додому того ж дня.
На лінії буде задіяний регіональний реактивний літак Як-40 місткістю 24 пасажири.
Авіаквитки продаються за ціною від 2500 грн в один бік і від 5100 грн туди-назад. У вартість входить перевезення багажу до 20 кг.
15 травня голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс заявив про досягнення домовленостей з «Мотор Січ» про запуск рейсів до Києва з частотою три рази в тиждень з можливістю її збільшення до щоденної при наявності потреби.
У той же день він опублікував фотокопію наказу Державіаслужби про переведення маршруту Київ-Ужгород в розряд суспільно важливого для Ужгорода і Закарпатської області.
У 2016 році «Мотор Січ» припинила виконання прямих рейсів Київ-Ужгород через проблеми з безпекою в аеропорту Ужгорода, через що робота повітряних воріт була зупинена за рішенням Державіаслужби.
Пізніше для польотів виникли нові проблеми. Оскільки в одному торці смуги аеропорту на українській стороні побудовані будівлі, зліт і посадка можливі тільки з протилежного боку з злітанням на територію Словаччини.
Для того, щоб «Украерорух» міг керувати повітряним рухом в цьому районі, підприємству довелося пройти сертифікацію Європейського агентства з безпеки авіації (EASA) на відповідність нормам Євросоюзу, яка завершилася в грудні 2018 року.
З 15 березня «Мотор Січ» запустила по п’ятницях рейси Ужгород-Львів, які стикувалися з рейсами Львів-Київ. Пасажири могли купити єдиний квиток на маршрут Ужгород-Київ, однак з урахуванням пересадки у Львові час у дорозі становив від 3 годин до 4 годин 40 хвилин в залежності від напрямку.
10 травня компанія закрила рейси Ужгород-Львів, пояснивши це «комерційними причинами/
https://zakarpattya.net.ua/News/192382-Motor-Sich-ofitsiino-povidomyla-pro-vidkryttia-priamykh-reisiv-mizh-Uzhhorodom-ta-Kyievom-z-3-chervnia


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1989575.html.
Tags: київ, піар, ужгород, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment