Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Відразу два незаконних проекти рішень Київської міської ради

Юрій Левченко
Поки більшість країни обговорює "розпуск" Верховної Ради, Кличко, після невеличкої паузи на президентські перегони, повернувся до своєї улюбленої справи - незаконного дерибану київських земель на користь своїх друзів-злобудовників.
Відразу два незаконних проекти рішень Київської міської ради, якими планується повернути до світу живих шляхом поновлення давно "померлі" договори оренди землі, винесено на сьогоднішнє засідання земельної комісії.
Першим рішенням планують поновити договір оренди для ТОВ «Промбудіндустрія» на вул. Печенізькій, 11, термін дії якого закінчився 30.09.2014.

https://kmr.gov.ua/uk/content/proekt-rishennya-kyyivskoyi-miskoyi-rady-14868

Другим рішенням – договір оренди із ТОВ «Сантанна» на Коперника, 25, що закінчився взагалі у 2010 році.
https://kmr.gov.ua/uk/content/proekt-rishennya-kyyivskoyi-miskoyi-rady-14778

В обох випадках мова йде про ущільнення житлової забудови.
В обох випадках орендарі не виконували свої обов’язки – понад 10 років не використовували ділянки для забудови та роками не сплачували орендну плату. Безпосередньо у звітах Департаменту земресурсів КМДА останні роки було зазначено про наявність боргу, який погасили виключно для поновлення оренди.
Але вже навіть Велика Палата "нового" Верховного Суду у справі 594/376/17-ц підтвердила чисельні позиції "старого" ВСУ: для поновлення договору оренди землі необхідна наявність юридичного факту належного виконання орендарем своїх обов'язків за договором оренди. Тож в обох випадках договори за законодавством взагалі не підлягають поновленню. Більше того, колишні орендарі навіть не можуть скористатися послугами "найсправедливіших" судів у світі, бо ще й сплив строк позовної давності.
По-новому передати ці ділянки в оренду "потрібним людям" також неможливо – обидві ділянки вільні від капітальної забудови, тож спочатку потрібно розробити та затвердити детальні плани території відповідних мікрорайонів, а потім ще й передавати в оренду виключно за результатами земельних торгів.
Тому у Кличка вирішили піти перевіреним шляхом – протягнути завідомо незаконні рішення про поновлення давно припинених договорів через Київраду, зробивши ставку на колективну безвідповідальність та безкарність.
Ось такий у нас "чудовий європейський міський голова", шановні кияни...
P. S. Зараз на засіданні комісії знаходиться мій помічник - депутат Київради Кутняк Святослав, і він озвучить всі ці моменти до членів комісії та зробить все можливе, щоб вони не проголосували, але якщо все ж таки проголосують, будемо звертатися в правоохоронні органи. До речі, як буде розвиватися ситуація навколо Кличка і його злобудовної камарильї імені Столара - це для мене один з основних оціночних маркерів діяльності "нової" президентської команди. Чи будуть його покривати, як це робив Порошенко та його система, чи щось зміниться? Але будемо вимагати та оцінювати результати...
P. P. S. Дякую Георгій Могильний за фахову допомогу в аналізі цієї ситуації!
#Київ #Татарка #Лукянівка #округ223 #223округ #гетьКличкаПост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1989655.html.
Tags: #223округ, #Київ, #Лукянівка, #Татарка, #гетьКличка, #округ223, беспредел, київ, кличко, подонки, піар, рейдеры, удар
Subscribe

Buy for 60 tokens
А ведь я вас об этом предупреждал. (фото: Яндекс Картинки) Смена власти в США случайным образом совпала с самым счастливым днем для миллиона рядовых американцев. Совпадение? Очень многие граждане проснулись сегодня с улыбкой на лице, поскольку для них этот день стал в несколько раз…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments