Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Компромісів щодо здачі територій і людей не може бути

Rostyslav Demchuk разом з Igor Lutsenko та 10 іншими особами.
Компромісів щодо здачі територій і людей не може бути — Андрій Богдан

Про можливий (гіпотетичний) референдум щодо мирних переговорів з Росією — пояснює експерт з міжнародних відносин, директор Агентства Євро-Атлантичного Співробітництва (АЕАС) Ростислав Демчук

Ох, скільки списів поламано у обговоренні цієї теми, скільки маніпуляцій, вигадок, перекручень, спотворень і відвертої брехні наплодилося у соцмережах та ЗМІ. Тут чітко проглядається робота фабрик дезінформації, як українських, так і російських опонентів Bолодимира Зеленського.

Тому, пірнемо у глибину цього питання. Питання, чи доцільно знати думку українського народу, у якому форматі мають відбуватися переговори між Україною та Росією і де межа компромісів у цих переговорах? Ну, так судіть самі, а я спробую остудити й освіжити гарячі голови фактами.

Перший і незаперечний факт: Мінські домовленості не працюють, переговори у нав'язаному Україні так званому Нормандському форматі вже кілька років не проводяться.

А почалося все не у Нормандії (Франція), а у Женеві 17 квітня 2014 року. У цих переговорах взяли участь міністр закордонних справ України Андрій Дещиця, держсекретар США Джон Керрі, високий представник ЄС Кетрін Ештон та міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров. Так утворився Женевський формат переговорів.

Протягом Женевської зустрічі глава МЗС Росії Сергій Лавров намагався диктувати українській стороні що і як потрібно робити офіційному Києву. Однак український міністр Андрій Дещиця чітко поставив пана Лаврова на місце і закликав його не втручатися у внутрішні справи України.

Звісно, Сергій Лавров зрозумів, що перевага не на його боці. У такому форматі, Москва не зможе закріпити свою позицію щодо окупації українських територій.

Bідтак Кремль зайнявся пошуком своїх міжнародних союзників та партнерів для проведення переговорів з Україною. Такими союзниками стали Німеччина і Франція. І привід для зутрічі у новому форматі було швидко знайдено. Новообраного президента України Петра Порошенка було запрошено до Франції на урочистості з приводу 70-річчя висадки союзників у Нормандії. Там 6 червня у замку Бенувіль канцлер Німеччини Ангела Меркель та президент Франції Франсуа Олланд посадили Петра Порошенка за стіл переговорів з Bолодимиром Путіним. Петро Порошенко навіть кліпнути оком не встиг, як опинився у "Нормандській пастці". Так був утворений Нормандський формат.

Хтось запитав в українців, чи їх такий переговорний формат влаштовує? Ні? Отож-бо й воно.

Далі почався Мінський процес. Ціна компромісу — здача ДАП, Дебальцевого та інших територій.

Тому, зараз настав час відновити переговори з російським агресором, але у новому, вигідному для України форматі, з долученням до "Нормандської четвірки" також США і Bеликобританії.

Усі знають, що досягнення позитивних результатів здійснюється шляхом компромісів (за виключенням здачі територій і людей). Але де межа цих компромісів, повинен визначати не лише президент Зеленський, але і парламент і, якщо потрібно, увесь український народ. Проте, компромісів щодо здачі територій і людей не може бути. Про це неодноразовово заявляв і Bолодимир Зеленський, і голова АП Андрій Богдан.

Тому, хочу перепитати своїх читачів: що саме є неправильним і неприйнятним у словах Андрія Богдана, про можливий (наголошую "можливий") референдум, якщо (наголошую "якщо") під час переговорних процесів виникнуть дуже болючі і чутливі питання.

Буду вдячний за відповіді.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1991782.html.
Tags: германия, зеленский, история, порошенко, рассея, сша, україна, франция, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments