Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Про блакитну сорочку

Diana Makarova
непогано.
Пафосу нуль. До того ж розуміння місцевості. Тут вже продумала охорона.
Тилові люди. Ви б тут трохи помовчали б, га? Бо кожен, хто написав їдкого поста про блакитну сорочку як демаскуючий фактор - одразу здав своє незнання фронту. І те, як він уявляє собі передову - суцільний вогонь, бьйоцца в тєсной пєчуркє агонь, комісар, брось і все таке. А там по-різному.

Станиця.
Кондрашовка.
Потік людей як в Києві на скляному мосту в день відкриття. Блакитні сорочки, білі футболки, та хоть в стразіках. Мурашник. І - так, там якраз камуфляж виділяється, тим паче з офіцерськими причандалами, пістолет на нозі, наприклад.
І ви не повірите, але - да, люди добрі, там зовсім поруч ворожі позиції.

Коли ми їдемо в машині по лінії фронту - не дай Боже нам натягнути на себе хоч якийсь військовий елемент одягу. Мені колись у рейсі подарували військову кепку, так я її лише на другій лінії напялила на буйну голову. Бо безпечніше виглядати цивільним. І на позиції, так. Ну, якийсь мер приперся чи депутат. Чи волонтер. Зараз за волонтерами вже не так полюють. Так що у цивільному безпечніше.

Зовсім на мілітарі-стайлі поїхали, да? Прошу пардону, але це умнічаніє тилових щодо маскування спочатку вибісило.
Потім насмішило.

Ах, да, забула додати - пост не про Президента.
Пост про вас.

Додаток.
Оце Станиця
Оце я на різних позиціях. Жодного разу в камуфляжі. До літніх фото листати далеко, але яскраві блакитні смуги на синій куртці наче видно. І блакитні - о боже, о жах! - джинси.
А втім - взяли б та самі поїхали б на Станицю. Вона в нас традиційно забута волонтерами. Їхати далеко, дорога погана. А ви тут такі - оппа, приїхали, провідали хлопців. Та й самі все побачили.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1994623.html.
Tags: ато, зеленский, луг%андония, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment