Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Спритники з МВС

Volodymyr Boiko
А тепер, друзі мої, я розповів вам чим займається достославне Міністерство внутрішніх справ Україні задля підтримки іміджу керівного складу Національної поліції.

У листопаді 2017 року в Інтернет-виданні «Резонанс» побачив світ мій пасквіль «Поліцейська бутафорія» про заступника начальника Головного слідчого управління Нацполіції Дмитра Бута. Звичайний допис про звичайного поліцейського – нічого особливого. Дуже рекомендую, якщо хто не читав:

http://resonance.ua/policeyska-butaforiya/

Сплинуло півтора роки, змінився президент і нова чесна влада вирішила цього пана Бута підвищити в посаді – благо, кадровими питаннями в правоохоронних органах нині завідує Денис Монастирський, помічник-консультант народного депутата Антона Геращенка, відкомандирований міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим у Адміністрацію Президента. Вже й документи для призначення приготували, і конверт з рекомендаціями. Але стара стаття про Бута муляла Авакову очі – переживає Арсен Борисович, що стануть в АП «гуглити» прізвище Бута й надибають пасквіль у «Резонансі».

Так ось, що придумали в МВС: найняли якогось кулібіна, який швиденько зварганив сайт «Чернівці. Новини»,

http://rospres.press/policejska-butaforija/

де розмістив текст моєї статті, підписав її «Николай Петиченко», виставив дату публікації на 5 днів раніше, ніж вийшла моя стаття на «Резонансі» (і це при тому, що сам домен «ROSPRES.PRESS» був зареєстрований 2019-03-02), і відправив у Гугл скаргу з вимогою заблокувати «Резонанс» у пошуковику – мовляв це я без дозволу «правовласника» скопіював у нього текст.

Ось, полюбуйтесь на скаргу:

https://www.lumendatabase.org/notices/18572018

Переконаний, що за таку винахідливість пана Бута треба обов'язково призначити директором Державного бюро розслідувань – кажуть, саме цю посаду Аваков пообіцяв Буту сторгувати в Зеленського.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1997237.html.
Tags: аваков, бойко, дебилы, менты, піар
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment