Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

У Зеленського назад дороги немає

В.Лановий
Ми, усі громадяни України, сподіваємося, що, змінюючи політичну систему через вибори нового Президента і парламента, наша країна прийде до нової якості економіки та вищого рівня життя людей. І правильно мислимо: тільки нова політична еліта зможе і має здійснити такі потрібні економічні перетворення. Отже, починати реформи треба з ПОЛІТИКИ.
Відомо, що саме держава будує певну економічну систему і нам потрібна сучасна демократична, прозора і відкрита держава, яку має побудувати новий Президент України. Він не може задовольнятися тим, що створено до нього, думаючи, що зможе краще користуватися старим апаратом.
Сьогодні відносини в трикутнику «економіка-політика-суспільство» гостро конфліктні. В українській економіці, як відомо, панує олігархічний капітал, який через державно-корупційну машину впливає на усі сфери нашого життя, позбавляючи пересічних громадян можливості задовольняти свої елементарні потреби. Відбулось органічне з’єднання олігархономіки і корупційного державного апарату. Результат – розвалене національне виробництво і суцільна бідність людей.
Люди не приймають таку економіку і хочуть бачити іншу політику, яка змінить їхнє буття. Тобто трикутник почав працювати у зворотньому напрямку: люди хочуть нової влади, аби вона відкинула стару економічну систему і перестала бути концентрованим виразом такої системи.
Фактично має місце революційна ситуація. Потрібні радикальні базисні оновлення політичних інститутів, макіяжем тут не відбутися. Суспільство буде домагатися свого: хоч мирним способом, хоч жертвуючи своїми синами. Президент В. Зеленський став виразником саме таких очікувань людей: вони сподіваються, що він завдасть політикам те, чого вони заслужили і не допустить повторного включення порошенківської політичної платівки. Він повинен це зрозуміти. Відступити він не може – назад шляху немає. А що бажано зробити Президенту, рухаючись вперед? – у наступній статті.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/1999766.html.
Tags: анализ, зеленский, прдоны, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment