Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Diana Makarova
Ляснув постріл. Я зиркнула за вікно. На сусідньому подвір'ї стояв п'яний сусід. В руках пістолет. Сусід підняв пістолет і ще раз вистрілив. Стрілялось у спину ще одному сусіду, норм, йшли п'яні розборки.
Я пішла на другий поверх, норм техніка безпеки. Зробила дзвінок до поліції. Виклик записали, пообіцяли приїхати.
Пройшло півгодини, за цей час ще пара пострілів і повний нуль від поліції.
Пройшло дві години. Я чекала на поліцію. Час від часу робила пости у фейсбуці. І мені, і читачам було вже просто цікаво, так приїде нарешті доблесна поліція, щоб скрутити п'яного з пєстіком у руці.
За парканом, до речі, дитяча площадка у дворі багатоповерхівки.
Нарешті мені набрид експеримент під назвою "дочекайся поліцію", я написала ще один пост, в якому тегнула Авакова та Геращенко.
Антон Геращенко набрав мене за дві хвилини. А за десять хвилин до нашого двору вже під'їжджати патрульні машини, машина начполіції Святошинського і ще якісь поліцмашини.
На дядю з пістолем миттю склали протокол, який згодом поклали під сукно, як і годиться такому протоколу. Дядя виявився з місцевих сільрадівських дружин. У минулому беркутівець, якщо та форма, яку він таскав по городу, не була куплена на секонді.
Це було рік тому.

Ми живемо на новому місці. Тут хутір, оточений лісом. За лісом село.
Якось я вийшла покурити на ганок - опа. У лісі ляснув постріл, потім ще. Потім стріляли десь півгодини, з перервами.
Спитайте мене, чи стала я викликати поліцію? Ха. А сенс?
Поліція не їхала на виклик до дитячої площадки, чого б це вона поперлась до лісу, та ще й вночі. Скажімо так - не з нашою оновленою поліцією. Не сьогодні. І, до речі, і не рік і два, три, п'ять тому.

Ви зрозуміли, чому я це пишу, правда?
Сьогодні люди виходять на 21:30, на Богомольця.
А.С.А.В.Анжела Тимченко
"Начальник поліції Київської області Дмитро Ценов подав рапорт про відставку з посади у зв’язку з убивством поліцейськими 5-річного хлопчика в Переяслав-Хмельницькому."
"Я написал рапорт о моем увольнении и прошу голову Нацполиции и отправить меня в самую горячую точку нашего государства, в ООС", – заявив Дмитрий Ценов.
А я наивная чукоткая девочка, полагала..что служить и защищать Родину это Честь..а оказывается...вот оно..наказание....

Олександр Піддубний
‪Міністр внутрішніх справ, який представляє партію з нульовим рейтингом, не нестиме репутаційних втрат навіть якщо мусора почнуть масово вбивати людей. Аваков має піти у відставку - це для початку. А політики, які стоятимуть з ним поруч, розділятимуть відповідальність за вбивство 5-річного хлопчика п’яними мусорами.‬ Безкарність для мусорів від часів Євромайдану та їхнє покривання аваковим призводить до наступних смертей.

Andrey Plakhonin
В полицию (в низовые менты) у нас идут преимущественно те, кто по уровню IQ не прошел в таксисты. Сколько их ни реформируй, сколько им начальство ни меняй, качество нацполиции задаётся их количеством. Хоть расстрельную команду к каждому РОВД приставь, стреляли пьяные в детей, и будут водку жрать и в детей стрелять, - с Аваковым в кресле министра, или без Авакова. Аваков это вообще другая история, - не менее грязная и кровавая, но о другом


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2000734.html.
Tags: аваков, беспредел, діти, менты, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments