Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Щодо проблеми Авакова на теренах України

Igor Lutsenko
Тут громадськість в черговий раз піднімає питання відставки персонажа, правильно піднімає, звісно.

Утім, ми ж розуміємо життєвє кредо Борісича "повоняють і перестануть", таке вже багато разів бувало. Сам він від сорому у відставку точно не піде, гг.

Тому за законом єдина людина, котра нині може за законом ініціювати відставку міністра - це прем'єр-міністр. От до нього і треба писати петиції. Я от звернувся на Гройсмана з такою пропозицією.

Але ж цього не достатньо. Пропоную посилити тиск на Володимира Борисовича - він фактично і юридично відповідальний за усе, що коїться під орудою МВС, бо який уже з Авакова спрос.

Інших правових механізмів відставки найодіознішого міністра в цей момент немає. Лише подання Гройсмана на Раду, і тоді - голосування в залі.

Нагадаю, я був серед 31 депутата, котрий у 2017 році голосував за відставку Авакова.Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2001625.html.
Tags: аваков, гройсман, менты, піар, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments