Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

бачили очі, що купували

Volodymyr Boiko
Віктор Гандзюк, батько колишнього в.о. керуючого справами Херсонського міськвиконкому Катерини Гандзюк, обурився з приводу вироку, винесеному громадським активістам, які облили його доньку сірчаною кислотою.

6 червня 2019 року Покровський районний суд Дніпропетровської області затвердив угоду між обвинуваченими (до речі, вони є орденоносцями й учасниками АТО) та прокурором, призначивши покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6,5 років. «Спектакль. Сьогодні зачитали вирок. Іменем України. Від трьох до шести років. За вбивство. З особливою жорстокістю. З причиненням особливих мук. Вчинене групою осіб за попередньою домовленістю. На замовлення. За гроші. Боляче, гидко, соромно перед світлою пам'яттю Каті. Соромно за державу», – пише на ФБ батько загиблої.

Про спектакль – це просто святі слова. А щоби шановна громада оцінила всю ганебність цієї недолугої вистави, процитую абзац п'ятий частини четвертої статті 469 Кримінального процесуального кодексу України:

«Угода про визнання винуватості між прокурором та підозрюваним чи обвинуваченим може бути укладена щодо кримінальних проступків, злочинів, внаслідок яких шкода завдана лише державним чи суспільним інтересам. Укладення угоди про визнання винуватості у кримінальному провадженні щодо уповноваженої особи юридичної особи, яка вчинила кримінальне правопорушення, у зв’язку з яким здійснюється провадження щодо юридичної особи, а також у кримінальному провадженні щодо кримінальних правопорушень, внаслідок яких шкода завдана державним чи суспільним інтересам або правам та інтересам окремих осіб, у яких беруть участь потерпілий або потерпілі, не допускається, крім випадків надання всіма потерпілими письмової згоди прокурору на укладення ними угоди».

Отже, суд ніяк не міг затвердити угоду між прокурором і обвинуваченими без наявності письмової згоди на це самого Віктора Гандзюка, який є потерпілим по справі й інтереси якого представляє адвокат Євгенія Закревська. А тому всі свої претензії пан Гандзюк має адресувати не державі, а виключно самому собі та своєму адвокату, яка давно обслуговує мусорів і прокурорів: бачили очі, що купували.

Чим, насправді, займається Женечка Закревська, давно широко відомо у вузьких колах – достатньо поцікавитись результатами розслідування загибелі учасників акцій протесту 18-20 лютого 2014 року. Женечка за домовленістю з Фондом «Відродження», який оплачує її нужденну працю, вже 5 років представляє інтереси родичів загиблих, яких вона переконує, що по справі (де, насправді, кінь не валявся) проводяться всі належні слідчі дії, а прокурори Генпрокуратури – це виняткові фахівці.

Очевидною є роль Закревської і в «справі Гандзюк» – вона запропонувала свої послуги батькові загиблої (цікаво, хто їх оплачував – знову Фонд «Відродження»?) на хвилі президентських виборів 2019 року, щоби був привід на кожному розі плескати язиком про причетність до злочину голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера, який уособлював «Батьківщину». Але після першого туру виборів тема перестала бути актуальною і тепер «адвокат Небесної Сотні» може зайнятись звичною для себе роботою – підсовувати клієнту на підпис папірці в інтересах прокурорів.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2003178.html.
Tags: бойко, майдан, менты, подонки, порошенко, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment