Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

бачили очі, що купували

Volodymyr Boiko
Віктор Гандзюк, батько колишнього в.о. керуючого справами Херсонського міськвиконкому Катерини Гандзюк, обурився з приводу вироку, винесеному громадським активістам, які облили його доньку сірчаною кислотою.

6 червня 2019 року Покровський районний суд Дніпропетровської області затвердив угоду між обвинуваченими (до речі, вони є орденоносцями й учасниками АТО) та прокурором, призначивши покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6,5 років. «Спектакль. Сьогодні зачитали вирок. Іменем України. Від трьох до шести років. За вбивство. З особливою жорстокістю. З причиненням особливих мук. Вчинене групою осіб за попередньою домовленістю. На замовлення. За гроші. Боляче, гидко, соромно перед світлою пам'яттю Каті. Соромно за державу», – пише на ФБ батько загиблої.

Про спектакль – це просто святі слова. А щоби шановна громада оцінила всю ганебність цієї недолугої вистави, процитую абзац п'ятий частини четвертої статті 469 Кримінального процесуального кодексу України:
Read more...Collapse )
Отже, суд ніяк не міг затвердити угоду між прокурором і обвинуваченими без наявності письмової згоди на це самого Віктора Гандзюка, який є потерпілим по справі й інтереси якого представляє адвокат Євгенія Закревська. А тому всі свої претензії пан Гандзюк має адресувати не державі, а виключно самому собі та своєму адвокату, яка давно обслуговує мусорів і прокурорів: бачили очі, що купували.
Read more...Collapse )

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2003178.html.
Tags: бойко, майдан, менты, подонки, порошенко, україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
  • Error

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 1 comment