Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

подібна політична діяльність абсолютно несумісна зі статусом судді

Volodymyr Boiko
Колишнього голову Конституційного Суду України Станіслава Шевчука спіткала чергова неприємність: мало того, що колеги зняли з нього мантію та витурили з КСУ копняком під зад, так Державне бюро розслідувань 6 червня 2019 року ще й зареєструвало кримінальне провадження на предмет його витівок. Зокрема йдеться про те, що Станіслав Володимирович призначав собі позаштатних радників з числа своїх друзів, діяльність яких фінансувалась за рахунок коштів державного бюджету.

Докладніше про бурхливу діяльність радників Шевчука можна довідатись ось з цієї публікації:

http://ord-ua.com/2019/01/11/predsedatel-i-kozly-stasik/

Втім, розкрадання коштів державного бюджету та зловживання службовим становищем – це крапля в морі того беззаконня, що коїлась у Конституційному Суді України. Пан Станіслав нині любить розповідати, що його вигнали з посади судді КСУ, буцімто, прибічники Порошенка за те, що він між першим і другим туром президентських виборів усім серцем полюбив Володимира Зеленського й запропонував йому свої послуги. Але, насправді, все було навпаки й судді КСУ вже давно публічно обурювались тим, що Шевчук обслуговував Порошенка в сподіванні посадити з монаршої ласки свого брата на грошові потоки «Укрхімтрансаміаку».

Варто хоча б пригадати, як Шевчук у червні 2018 року заборонив публікувати окремі думки суддів, якщо вони йшли врозріз з побажаннями Адміністрації Президента:

https://www.facebook.com/volodymyr.boiko1965/posts/2161941654022621 ,

або історію про те, як Шевчук, грубо порушуючи таємницю нарадчої кімнати, повідомляв у Адміністрацію Президента результати голосування при ухваленні рішень КСУ:

https://www.facebook.com/volodymyr.boiko1965/posts/2175337579349695 .

Більш того, Шевчук у січні 2019 року приєднався до передвиборної кампанії Порошенка в частині так званого «Томос-туру», зокрема розмістив на офіційній сторінці Конституційного суду привітання громадянину Денисенку (агент КДБ «Антонов») https://is.gd/khgc1a і навіть 23 січня 2019 року прибув у палац «Україна» святкувати день народження цього патріарха Панамського та Мальдівського https://goo.gl/4aZhfc – у той час як на розгляді Конституційного Суду перебували дві справи, які безпосередньо стосувались комерційних інтересів Денисенка (справа щодо відповідності Конституції України Закону України «Про внесення зміни до статті 12 Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» щодо назви релігійних організацій (об’єднань), які входять до структури (є частиною) релігійної організації (об’єднання), керівний центр (управління) якої знаходиться за межами України в державі, яка законом визнана такою, що здійснила військову агресію проти України та/або тимчасово окупувала частину території України» від 20 грудня 2018 року № 2662–VIII та справа щодо відповідності Конституції України Постанови Верховної Ради України «Про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні» від 19 квітня 2018 року № 2410–VIII).

Годі й казати, що подібна політична діяльність абсолютно несумісна зі статусом судді, як, до речі, і наступні заяви Шевчука про те, що він розчарувався в Порошенку й готовий віддатись Зеленському. Щоправда, максимальне покарання, якому може бути підданий носій правосуддя за обслуговування інтересів певного політичного угруповання – це позбавлення суддівської мантії. Інша річ – витрата бюджетних кошів на позаштатних радників. За такі речі можна й судимість отримати.Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2007107.html.
Tags: бойко, коллективное х%№ло, подонки, порошенко, рассея
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment