Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Чому атаки на танкери в Оманській затоці – надважлива тема для України

Andrii Klymenko разом з Юрієм Бутусовим та 16 іншими особамиМоїй карті морських загроз для України на Чорному морі (карта №1) вже 2 роки. А хрест на рекомендованих курсах на Маріуполь-Бердянськ був поставлений (як потенційна загроза) за декілька місяців до початку морської де-факто блокади Азовського моря (про те, як там зараз - сьогодні-завтра напишу).
І знаку оклика з жовтою зоною - теж майже 2 роки (білі кружечки - це захоплені російським спецназом морські бурові на нашому шельфі).
Карту №2 взяв у колеги Войтенка (maritimebulletin.net) - наші ЗМІ про це майже не пишуть, бо є звична "расчлененка" в прайм-тайм ТВ та партійні списки з розумними або красивими.
А танкер, що горить в Оманский затоці після атаки невідомо чим - це вчора, 13 червня.
І що цікаво - ніхто досі достеменно не знає, що це було: торпеда, морська міна, вибуховий пристрій під час завантаження нафтою, підводні диверсанти.
Але світовим цінам на нафту все одно - хто б це не був...
Все одно буде морським перевізникам, якщо (або коли) щось подібне трапиться на шляху між Босфором та українськими портами Чорного моря. Уявили собі, одесити, херсонці, миколаївці, кияни?
Це відповідь на питання, навіщо нам негайно та швидко розвивати Військово-морські сили. І прискорювати... Бо танками та артилерією морського диверсанта не зупиниш...


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2008191.html.
Tags: арабы, коллективное х%№ло, крим, рассея, сша, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments