Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Виявляється, у Мінмолодьспорт нічого не знають про якусь «боротьбу з корупцією»

Volodymyr Boiko
Увесь день 18 червня 2019 року я чекав на інформаційне повідомлення про звіт в.о. голови СБУ Івана Баканова, якого президент Володимир Зеленський 3 червня 2019 року зобов’язав зо два тижні прозвітувати про успіхи в боротьбі з корупцією та ліквідацію інституту «смотрящіх». Оскільки два тижні сплинули, то я навіть зателефонував кільком спортсменам, щоби довідатись, чи, часом, не вдягнув Баканов кайданки на міністра молоді та спорту Жданова, який своїми наказами офіційно зобов’язав усіх учасників державних спортивних заходів сплачувати «смотрящім» гроші.

Виявляється, у Мінмолодьспорт нічого не знають про якусь «боротьбу з корупцією» і, взагалі, про існування СБУ попри те, що ще в 2015 році Жданов та його перший заступник Гоцул за 170 тис. доларів визнали Крим російською територією та продали Москві право виставляти на міжнародних змаганнях кримських легкоатлетів, що тренувались коштом українського бюджету. Зрозуміло, що виручені від продажу гроші осіли в кишенях спортивних чиновників.

Тому на випадок, якщо Баканов усе ж таки пригадає різницю між СБУ та «Вечірнім кварталом» і надумає звітувати про свої перші кроки на новій посаді, було б непогано, щоби він розповів про наступне:

- Як просувається розслідування «замаху» на екс-генпрокурора Віктора Шокіна, вчинене співробітниками СБУ на прохання самого Шокіна 2 листопада 2015 року?
- Чи призначив Баканов службове розслідування обставин влаштування співробітниками СБУ вибухів у Харкові в лютому 2015 року та організацію масових заворушень під Верховною Радою 31 серпня 2015 року, внаслідок чого загинули люди?
- Які результати розслідування впродовж двох років кримінального провадження відносно полковника поліції Юрія Голубана, який у травні 2014 року служив ротним командиром з позивним «Вампір» у терористичному загоні ДНР «Восток»?
- Чому впродовж п’ятьох років екс-міністр молоді та спорту Дмитро Булатов не був притягнути до кримінальної відповідальності за переказ коштів державного бюджету на окуповані території так званих «клубам Товариства сприяння обороні» ДНР і ЛНР?
- Чому на волі перебувають міністр молоді та спорту Ігор Жданов та прокурор м.Києва Роман Говда, які заборонили проведення в Україні будь-яких заходів з парашутного багатоборства та підготовки молоді до служби в десантно-штурмових військах, мотивуючи це тим, що організатори та учасники заходів відмовляються платити гроші екс-депутату Харківської обласної ради від Партії Регіонів Шаповалову, якого Жданов і Говда призначили «смотрящім»?

До речі, прошу начальника Департаменту контррозвідки СБУ Олексія Петрова прокоментувати це відео. На відео – святкування 9 травня 2019 року в парашутно-десантній школі ім. Цесаревича Олексія, відкритій УПЦ (Московський патріархат) у Вінницькій області. Школа названа на честь сина останнього російського імператора й діє з благословіння міністра Жданова та прокурора Києва Говди.

Це – єдиний заклад в країні, де молодь може займатись парашутним багатоборством і готуватись до служби у війську. Щоправда – у війську Російської Федерації. Будь-які інші заходи наказом Жданова заборонені, українська команда з парашутного багатоборства (стрибки з парашутом на точність приземлення, біг, плавання) розігнана, а Говда під час бесіди зі мною та народним депутатом Ігорем Луценком озвучив умову, на яких він та Жданов дозволять проводити в Україні військово-патріотичні заходи в інтересах нашої держави, а не Російської Федерації та Московського патріархату, – треба платити гроші «смотрящєму», якого призначив Жданов.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2013672.html.
Tags: бойко, зеленский, луг%андония, порошенко, сбу, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments