Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

А тепер маловідома родзинка на торті

Алі Татар-заде
як завжди ніщо не предвєщало і вдрух апять. Вже всі любопитні мабуть знають, що московитський делегат Гаврілав "через протокольну помилку" усівся в крісло відсутнього грузинського спікера. І все це відбувалось на такому собі православнім конгресі, і раптом на вулицях чортішо, прибіжали какієто люді, почали кричати какієто речі.
А тепер маловідома родзинка на торті. Справа в тому, що бійки та заворушення в Тбілісі таки планувались, і їх жадібно чекали на Московії. Але не на тему ̶п̶о̶с̶а̶д̶и̶ ̶с̶в̶и̶н̶ь̶ю̶,̶ ̶о̶н̶а̶ ̶и̶ ̶н̶о̶г̶и̶ ̶н̶а̶ ̶с̶т̶о̶л̶, гаврілячої виходки.
Тиждень перед тим з одного боку формувалась колона для всегрузинського лгбт-прайду, а з іншого - клерикальні "загони самооборони проти геїв та лесбіянок". Кроволиття було, здавалось, неминуче, при чому - плановано і очікувано, - поміж лібералами та націоналістами. "Оба хуже", як кажуть на Московії (обидва ці слова в ній давно ругательні).
Аж тут - гаврилячі ноги на троні спикера, і все пішло трохи не так. Обидва табори, що були готові лупитись на смерть проти один одного, увірвались в парламент та почали акцію проти "Грузинської Мрії", яка і допустила до такого.
Приємно також відмітити, що першим андерсенівським "хлопчиком, який вигукнув що король голий", виявився посол України в Грузії.
Він, мабуть, йшов туди неохоче, - "ще один нудний заход, ніпрощо, цікаво, чи працюють кондиціонери?", - мабуть, так він думав.
Прийшов, побачив, обурився, - встав, грюкнув дверима, вийшов на вулицю, скликав бріфінг,
і все як завертє


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2015402.html.
Tags: грузія, дебилы, коллективное х%№ло, провокація, рассея
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments