Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Вчора трапилося кілька дуже важливих подій

Вадим Хомаха
Вчора трапилося кілька дуже важливих подій.
1. Нафтогазні "ефективні менеджери" почали шантажувати Україну (саме так) проблемою Укртрансгазу. Начебто ця структура – збиткова (!!!) і треба підвищувати тарифи, бо... (путін нападе)
2. Зеленський призначив на посаду секретаря інвестиційної ради (!!) людину братів карамазових (авакова) (могилевича), яка напряму пов'язана з транзитом наркотиків через Україну.
3. Путін дозволил транзит українських підсанкційних товарів територією Росії за певних умов (повного контролю за переміщенням).
4. Порошенко ще не вирішив, бігти йому, чи ні. Тому канал "кривий" продавати поки не буде.
5. Маски скинуті - Меркель і Макрон вирішили поступово скасовувати санкції. А спочатку спробують зняти заборону на участь Росії в ПАРЄ і Раді Європи. (зняли, звичайно)
6. Невзважаючи на повний мусорське свавілля всі, хто при владі, роблять вигляд, що нічого не відбувається. І взагалі, аваков - гарант стабільності.

Міг би написати багато щодо наслідків цих подій, проте напишу лише головне: ситуація в країні входить у стан клінчу. І це безумовно на руку путіну.

Безумовно, статус-кво можна розвалити виключенням з процесу порошенка. Але що робити з аваковим і його російськими партнерами?

Єдине, що стримувало і зараз стримує тих, хто біля корита – це страх. Страх перед українським народом. Інакше путін вже давно захопив би Україну. Він і зараз це може зробити, але не у змозі втримати. Бо дуже багато "божевільних", які будуть чинити дуже потужний спротив проти "братського поглинання". І ціна питання для путіна може зрости у геометричній прогресії.

Маркером ситуації є ставлення зеленського і його оточення до проблеми володіння короткоствольною зброєю.
Вам воно відомо - бидло не має право на таку зброю. Бо як тоді керувати?

Що буде робити далі путін? розхитувати ситуацію в країні за допомогою своїх партнерів і шісток авакова, медведчука, порошенка, бойка, і нафтогазників.

... еееех....екстрадували би фірташа до США, було б набагато веселіше. І позитивніше для нас.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2019037.html.
Tags: аваков, бойко, европа, зеленский, медведчук, подонки, порошенко, україна, фирташ
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments