Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Парасюк vs. «Рух нових сил Міхеїла Саакашвілі»

Volodymyr Boiko
25 червня 2019 року Шостий апеляційний адміністративний суд відхилив позов Володимира Парасюка й залишив у силі постанову Центральної виборчої комісії від 23 червня 2019 року №1193 про відмову в реєстрації Парасюка кандидатом у народні депутати України.

Звісно, таким як Парасюк нема чого робити під куполом Верховної Ради. Але, сказати направду, і постанова ЦВК, і судове рішення не можуть викликати нічого, окрім глибокого здивування: Володимиру Зіновійовичу відмовлено в реєстрації кандидатом на тій підставі, що гроші на сплату застави в банк приніс не він особисто, а його штатний помічник Андрій Фединик.

Відповідно до частини другої статті 56 Закону України «Про вибори народних депутатів України» кандидат у народні депутати України, який балотується в одномандатному виборчому окрузі в порядку самовисування, після початку виборчого процесу та до подання документів Центральній виборчій комісії для реєстрації вносить на спеціальний рахунок Центральної виборчої комісії грошову заставу в розмірі десяти розмірів мінімальної заробітної плати. Я не думаю, що слово «вносить» означає «приходить особисто в банк з грошима й здає гроші в касу». Напевно, і законодавці, до числа яких, на жаль, досі належить Парасюк, не мали на увазі нічого подібного. Тому герой Майдану відправив у банк свого офіційного помічника. Оскільки сума перевищувала 15 тис. грн. (розмір застави складає 41 730 грн.) для здійснення платежу людина, яка здавала гроші в касу банку, мала пред’явити паспорт або інше посвідчення особи. Помічник показав документ, платіж був оформлений як «грошова застава кандидата у народні депутати України Парасюка Володимира Зіновійовича», у графі «платник» був зазначений той, хто приніс гроші – тобто помічник Парасюка Фединник. Цього для ЦВК і суду виявилось достатнім, щоби відмовити кандидату в реєстрації.

Того ж дня той самий Шостий апеляційний адміністративний суд виніс протилежне рішення за позовом політичної партії «Рух нових сил Міхеїла Саакашвілі» й скасував постанову ЦВК від 23 червня 2019 року №1205, якою цьому угрупованню було відмовлено в реєстрації кандидатів у народні депутати, висунутих РНС МС по мажоритарних округах і в загальнодержавному окрузі. Причина відмови полягала в тому, що Саакашвілі і Ко подали явно підроблені документи, відповідно до яких висунення кандидатів відбулось 8 травня 2019 року, тобто за майже два тижні до інавгурації Зеленського, коли ще ніхто не знав не тільки дату дострокових парламентських виборів, але й про саме проведення таких виборів. Більш того, висунувши 11 кандидатів по мажоритарних округах, організатори цієї афери на зазначили, в яких саме округах балотуватимуться кандидати. Ось постанова ЦВК, де докладно розписано, чому кандидати від Саакашвілі не можуть бути зареєстровані, а в поданих документах містяться явні ознаки підроблення:

https://www.cvk.gov.ua/pls/acts/showcard30c3.html

Одначе суд, на відміну від випадку з Парасюком, скасував постанову ЦВК і зобов’язав Центральну виборчу комісію повторно розглянути документи РНС МС.

Втім, розгадка таких дивних судових рішень полягає в тому, що Парасюк нікому не потрібен і лише плутається під ногами в дорослих, а «Саакашвілі і Ко» – це нині проект керівника Офісу Президента Андрія Богдана, який виписав цього міжнародного афериста з-за кордону й фінансує, як брешуть злі язики, з щедрот Ігоря Валерійовича, щоби «мочити» міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, чия всемогутність дуже непокоїть як Коломойського, так і нову владу. Аваков це розуміє й через підконтрольну Центральну виборчу комісію спробував був заблокувати участь пройдисвіта в парламентських виборах. Але суди вже належать на праві приватної власності Богдану, тож постанова ЦВК про відмову в реєстрації кандидатів від партії Саакашвілі була скасована, хоча порушення, допущене Парасюком (якщо це взагалі можна назвати порушенням) навіть порівнювати не можна з тим, що під виглядом документів принесли в ЦВК адвокати гордого сина Кавказу.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2019641.html.
Tags: аваков, бойко, вибори
Subscribe

 • Різне з фб 2021.11.29

  Sergii Ivanov І ще трохи пекельного контенту. У фейсбуці є закрита група «Прокурори України», яка налічує більше 10 тисяч учасників. У переважній…

 • #ХроникиДурдома

  Volodymyr Zolotorov · О приоритетах власти Чтобы понять, что для государства важно, а что нет, нужно (как и во всех других случаях) смотреть на то,…

 • Станислав Кукарека · Про "Диевую" архитектуру

  Отцы-основатели теории систем давно вам написали все, в любой бюрократической системе количество дурной работы будет увеличиваться ровно до тех пор…

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment