Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Висадка санкцій у Нормандії

Gosha Tykhyi
У момент, коли під тиском путінської мафії впала одна з європейських інституцій, ПАРЄ, на допомогу приходять США. Сьогодні комітет у закордонних справах Палати представників Конгресу США схвалив законопроект HR:3206 про захист європейської енергетичної безпеки.

Слово його автору, Адаму Кінзінгеру, конгресмену-республіканцю від штату Іллінойс, ветерану повітряних сил США:

"Протягом років ми спостерігаємо, як Володимир Путін перетворює природній газ на зброю. За допомогою залякування та підкупу, Росія намагається використовувати енергетику як засіб утримання у заручниках наших європейських союзників.

Завершення побудови Північного потоку 2 та Турецького потоку створить додаткові загрози для мільйонів європейців, призведе до дестабілізації континенту. Я представляю законопроект HR.3206 про захист європейської енергетичної безпеки разом з колегами Хаком та Пенсом, аби запобігти такому розвитку подій.

Він запровадить цільові санкції проти суден-трубоукладників, аби зупинити побудову Північного потоку - 2 та Турецького потоку. Спрямовуючи санкції на судна-трубоукладники, ми зможемо повністю заблокувати спорудження, але при цьому уникнемо небажаних наслідків для економік наших союзників у Європі.

США мають стояти пліч-о-пліч із ЄС та НАТО на сторожі наших спільних цінностей та безпеки, даючи відсіч путінськім загарбницьким планам.

Ряд європейських країн усвідомлюють загрозу, яку проект несе їхній безпеці. Наші союзники Польща, Данія, Україна, Британія висловлювали протест проти російського панування на європейському енергетичному ринку. Також відзначу, що наша енергетика переживає бум, і єдине що нині обмежує її експорт - це нестача інфрастуктури.

Окремо відзначу, що Німеччина, наріжний камінь нашого трансатлантичного альянсу, використовує проект Північного потоку 2 задля отримання конкурентних переваг над партнерами в ЄС. Такі дії, безсумнівно, несуть загрозу європейській згуртованості. Аби забезпечити захист європейських та американських інтересів, я також запропонував поправку, яка чітко пояснює, що у цьому законопроекті немає жодних застережень проти газопроводів, які виходять з території будь-якої іншої країни, крім Росії.

У березні я вже представив HR:1616, законопроект про європейську енергетичну безпеку та диверсифікацію, який спонукає європейські країни розвивати власні енергетичні джерела. Цей комітет одностайно схвалив цю законодавчу ініціативу, і вона отримала переважну двопартійну підтримку у залі голосувань.

Ці два закони будуть діяти як кнут і пряник. Вони забезпечать, щоб американські союзники у Європі були захищені від зловмисного використання Росією енергетики як зброї".

Вже невдовзі HR:3206 буде винесений на голосування у Палаті представників. Оскільки ініціатива виходить від обидвох партій, він має високі шанси на швидке ухвалення та підпис президентом США. Епоха російських "потоків" добігає кінця!

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2020980.html.
Tags: европа, коллективное х%№ло, санкції, сша, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment