Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

чинено замах на свободівця Артем Семеніхін

Олег Тягнибок
У ніч на 27 червня в Конотопі на Сумщині вчинено замах на свободівця Артем Семеніхін. Невідомі напали на націоналіста біля його дому близько першої години ночі.

Зараз він перебуває в реанімації з відкритою черепно-мозковою травмою.

Слід зазначити, що напередодні Артема Семеніхіна було зареєстровано кандидатом у народні депутати України в 160 окрузі. Раніше він очолював місто Конотоп та був незаконно усунутий з посади міського голови.

За фактом нападу поліція відкрила кримінальне провадження за ч.2 ст.15 , ч.1 ст.115 Кримінального Кодексу України. Подію кваліфікували як «замах на вбивство».

Всеукраїнське об’єднання «Свобода» розцінює напад на Артема Семеніхіна як політичну розправу. Ми вимагаємо від правоохоронців об’єктивного і якнайшвидшого розслідування цього злочину та покарання його винуватців.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2021329.html.
Tags: беспредел, прдоны, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment