Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Volodymyr Boiko
У передвиборну боротьбу на 154 окрузі (Рівненська область) включився перший заступник прокурора Волинської області Ігор Володимирович Цюприк.

Довідавшись, що по цьому округу балотується Igor Lutsenko, Цюприк вирішив і собі взяти участь у політичній діяльності – всупереч прямій забороні, встановленій Законом України «Про прокуратуру» Цюприк став агітувати виборців проголосувати проти Ігоря. А щоби ніхто не сумнівався, що перший заступник прокурора Волинської області цим займається свідомо, Цюприк розмістив відповідний коментар під дописом Ігоря Луценка на фейсбук-сторінці останнього, де Ігор повідомив, що ЦВК зареєструвала його кандидатом у народні депутати України по 154 округу. Ось що написав пан прокурор:

«Я народився і виріс в цьому окрузі. З урахуванням медіа бруду, який Ви на мене вилили в 2016 році, на замовлення, шанси , що за Вас там проголосують значно «виростуть». Сподіваюся, що земляки мене підтримають!»

Під «брудом» ображений Цюприк має на увазі той ґвалт, який спричинило в 2016 році його призначення заступником начальника Департаменту спеціальних розслідувань Генпрокуратури. Річ у тім, що Цюприк на цій посаді мав контролювати, зокрема, розслідування викрадення Ігоря Луценка в січні 2014 року «тітушками», які діяли на завдання керівництва МВС, при тому, що в січні 2014 року він обіймав посаду заступника начальника управління МВС і не міг бути непричетним до протиправних дій проти учасників акцій протесту (хоча б у силу своєї посади):

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1182086995148621

Урешті-решт, від гріха подалі генеральний, прости господи, прокурор перевів Цюприка з Генпрокуратури спочатку на посаду заступника прокурора Луганської області, а потім – першого заступника прокурора Волинської області. Але Ігор Володимирович, напевно, вважає, що йому активісти зіпсували блискучу кар’єру й вирішив помститись Ігорю Луценку.

Втім, подивимось, як на фейсбучні коментарі першого заступника прокурора Волинської області відреагує Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів.Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2023804.html.
Tags: бойко, вибори, майдан, менты, порошенко, прдоны, янукович
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments