Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Спасибі мешканцям Донбасу

Оригинал взят у bilozerska в Спасибі мешканцям Донбасу
Думаю, на сьогодні вже немає таких, які б не чули про вчорашній розгром УБОЗівцями офісу фірми "ПростоПрінт" - тієї самої, що друкувала написи на футболках "Спасибо жителям Донбасса".
Менти зробили фірмі підставу: замовили виготовити 2 (дві!) футболки з логотипом Євро-2012, на який розповсюджується закон про захист авторського права. Коли працівники фірми зателефонували замовникам, що футболки готові, з’явився УБОЗ і влаштував "маски-шоу" - всіх поклали на підлогу, зробили обшук, далі допитували людей до пів на п’ятої ранку і вивезли все обладнання у невідомому напрямку. Двоє підставних замовників футболок з логотипом Євро були під час обшуку понятими.


(І тільки не кажіть мені зараз, що не треба було порушувати авторське право. Адже всі чудово розуміють, що дякувати за "маски-шоу" треба не авторському праву, а саме "мешканцям Донбасу". Це було зроблено для того, щоб інші фірми боялися друкувати "агітпродукцію" проти влади.
Водночас я ще раз закликаю всіх, хто в опозиції до хамовлади, дмухати на холодне і не вестися на примітивні ментівські розводи. А ще не мати вдома чи на роботі нічого такого, що можуть трактувати, як щось таке :)))

Поширюю відкритий лист директора фірми Дениса Олєйнікова до Президента України Віктора Януковича. Думаю, зі змістом цього листа багато хто погодиться. Тому давайте його як слід розповсюдимо.

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ДЕНИСА ОЛЄЙНІКОВА ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВІКТОРА ЯНУКОВИЧА

Шановний Вікторе Федоровичу,

Мене звати Денис Олєйніков. Я директор і власник інтернет-сервісу ProstoPrint.com - унікального для України і найбільшого в Східній Європі сервісу товарів на вимогу.

Я ніколи не був Вашим виборцем. У 2004 році на Майдані в Києві я протестував проти Вашого обрання Президентом, кілька місяців тому брав активну участь у «податковому Майдані». І саме тому я сьогодні звертаюся до Вас - нижче поясню чому.

Один з Ваших опонентів, який згодом виявився занадто слабким і безхарактерним для того, щоб виправдати довіру мільйонів українців, що підтримали його, йшов на вибори під гаслом «Вірте тільки справам». Деякі з Ваших справ за останні два місяці - наприклад, принципова позиція у газовому протистоянні з Росією - не те, щоб додають Вам прихильників, але дають тим людям, які раніше жорстко не сприймали Вас як Президента, малесенький промінчик надії на те, що і Ви можете принести якусь користь Україні. Інакше кажучи, якщо двома місяцями раніше серед багатьох моїх друзів і однодумців - людей з вищою освітою, підприємців, людей самозайнятих і творчих професій - Ви мали повний і абсолютний нуль за дванадцятибальною шкалою «довіра», то до вчорашнього дня я був готовий поставити Вам одиницю або навіть двійку. Але все змінилося вчора о третій годині дня.

Розгром офісу "ПростоПрінт" - це політичне замовлення. Про це знають слідчі та оперативники, і не особливо соромляться говорити вголос. Жодних товарів із символікою Євро-2012, крім тих, які замовили самі співробітники міліції (і які ми надрукували, бо ми виготовляємо товари на замовлення клієнта) при обшуку у нас не знайшли - і тому вчора ввечері «докази провини» посилено фабрикували, але так нічого суттєвого придумати і не змогли. Людей, у яких сім'ї та діти, утримували в приміщенні УБОЗ до пів на п'ятої ранку. Мені не пред’явили жодних офіційних документів про те, що відбувається, а майно компанії (яку в 2000 році я починав створювати, маючи в активах 300 доларів стартового капіталу і вагітну дружину) вивезли в невідомому напрямку, не надавши опису або хоча б можливості бути присутнім при завантаженні.

Я звертаюся до Вас як все ще гаранта Конституції в надії на законність і правосуддя - це все, чого ми хочемо, оскільки за законом і справедливістю вся ця «справа» розсиплеться як карточний будиночок, а виконавці, як мінімум, позбудуться погон.

Вікторе Федоровичу, моє звернення набагато важливіше для Вас, ніж для мене. Я - досвідчений фахівець, який побудував не одну інноваційну компанію в Україні. Моя дочка - чемпіонка України з тенісу. Сьогодні моя сім'я піддається політичним переслідуванням з боку Ваших підлеглих, ми можемо це довести і отримати притулок у Європі або США.

Але - чи потрібно це Вам? Ви готові переступити через ту Україну, яку представляють Ваші невиборці і прийняти лаври чергового європейського диктатора, чинити свавілля і тиск - або ж Ви не безнадійні, і для Вас цінні, ДІЙСНО цінні ті один-два бали довіри, які Ви важко, але завоювали ?

Вибір за Вами".
http://watcher.com.ua/2011/09/07/vidkrytyy-lyst-denysa-olyeynikova-do-prezydenta-ukrayiny-viktora-yanukovycha/

Tags: беспредел, могилев, провокація, україна, хорошковский, янукович
Subscribe
promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments