Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Кримські історії кар'єри

Алі Татар-заде
цікаво буває зустріти колишніх співробітників, яких не бачив року з 14-15, десь на старті Кримнашу. "Міня уволілі", - далі слідує разказ про беспредел, нудний довгий та не такий вже інтересний, окрім деталі, що розказчик радісно вітав прихід зельоненьких чоловічків та покладав на них кар'єрні сподівання. Нудно, бо це стандарт, - я б сказав, навіть, класика. Інтересніше, коли заходиться про інших, кого не бачив стільки ж чи й ще більше. Той повісивсь, та померла, той розвівся, в того пухлина, ті два змотались на материк (до нас! навмисно вточнив; а вата ж ватою були - самі шустрі та нахотчиві).
Нарешті доходить до іншого кар'єриста, який був наших поглядів; якого я особисто кликав змотатися, бо такі як він дуже потрібні були в чотирнадцятому (погляди, фах, та й кар'єризм не зайвий). Він тоді гидко так відмовився - мовляв, чую нутром, тут відкриваються величезні перспективи (і це, підкреслю, наша людина і при тому не кримтатарин, того б я ще зрозумів - не хоче полишати батьківщину). Ні, він теревенів що як розумна і спритна людина він зможе пристосуватися, не видаючи поглядів, а оскільки умні всі поїхали, то йому тут не буде конкуренції. (Тим смішніше, що тоді б він зробив кар'єру, і чималу, на материку, і ото тільки зараз, бути може, ви б його звергали як замазаного у власті).
То що ж із ним? Мене аж охопила нетерплячка. Невже він тихенько "вирос", а я про те не чув?
-- Спілся он.
-- ?! Як спився, він взагалі не піл.
-- Запіл.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2024001.html.
Tags: коллективное х%№ло, крим, подонки, рассея
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments