Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

в Баканова «епоха бідності» вже закінчилась?

Volodymyr Boiko
Люди брешуть, що замість «Латиша», перепрошую, екс-заступника голови СБУ Ігоря Іонасовича Кононенка, Зеленський на подання Баканова збирається призначити заступником голови СБУ Анатолія Ярославовича Дублика – хронічного алкоголіка, якого за систематичне п’янство Вася-їбанько, перепрошую, Герой України Василь Сергійович Грицак у лютому 2017-го зняв з посади начальника Департаменту «Т». Втім, найсмішніше не це. Дублик – це та сама людина, яка в лютому 2015 року організувала вибухи в Харкові, а 31 серпня 2015 влаштувала руками агентури СБУ заворушення під Верховною Радою з киданням гранати (загинуло 4 людини) – це було потрібно Порошенкові, щоби відволікти увагу від спроби внести в Конституцію зміни в частині особливого статусу Донбасу та російської мови як мови офіційного спілкування.

Невдовзі після подій біля Верховної Ради до мене потрапив аудіозапис розмови між членами злочинного угруповання з Миколаївської області, яке Дублик залучив до провокації під Верховною Радою. Цей запис не тільки дозволяв з’ясувати авторство провокації, але й розкрити ще цілу низку тяжких злочинів, які були скоєні агентурою СБУ (замахи на вбивства, напади на фермерів з метою захоплення земельних ділянок, знищення майна тощо). З цими доказами в грудні 2015 року я відправився до Генеральної прокуратури України, де дав відповідні свідчення.

Після цього кримінальне провадження відносно агента СБУ, який влаштував заворушення під Верховною Радою, було виділено в окреме провадження й направлене для винесення виправдувального вироку в Братський районний суд Миколаївської області, а мої показання та диск з аудіофайлом розмов СБУшний агентури з матеріалів справи зникли. Як наслідок, агент СБУ, який причетний до загибелі 4-х Нацгвардійцев, давно перебуває на волі попри те, що я приїздив до Братського районного суду й також давав показання, пропонуючи долучити до матеріалів кримінального провадження аудіозапис розмови з його голосом і диктофон, яким цей запис був зроблений.

Після призначення Івана Баканова в.о. голови СБУ до нього звернувся народний депутат Ігор Луценко з проханням призначити службове розслідування фактів кричущого порушення законності Службою безпеки України за часи Порошенка, які були викладені в моїх публікаціях. Баканов зустрівся з народним депутатом і пообіцяв, що Управлінням внутрішньої безпеки СБУ буде проведена відповідна робота. Після чого розпорядився розшукати Дублика, руки якого по лікті в крові, та призначити (напевно, безкоштовно) заступником голови СБУ. З чого можна зробити висновок, що в Баканова «епоха бідності» точно вже закінчилась.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2025245.html.
Tags: бойко, дебилы, зеленский, история, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments