Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Нічого собі (((?

Volodymyr Boiko
Зазвичай журналісти перед зустріччю з цікавим співрозмовником розмірковують, про що б спитати. А в мене завжди навпаки – я турбуюсь, якби не сказати чогось зайвого. Ось так було й під час розмови з Леонідом Кравчуком у студії телеканалу NewsOne, яка побачила світ 1 червня 2019 року.

Мені дуже хотілося розпитати Леоніда Макаровича, як наприкінці 90-х років Служба безпеки України встановлювала апаратуру для негласного зняття інформації в квартирі Євгена Марчука. Євген Кирилович є сусідом Леоніда Макаровича – живе поверхом нижче в знаменитому будинку на вулиці Десятинній. Тому спеціалістам ОТУ СБУ найзручніше було заводити мікрофони через підлогу квартири Кравчука. Робота це ювелірна – дірки в підлозі треба свердлити не тільки безшумно, але й так, щоби мікрофон, не приведи боже, на вийшов назовні. Але головне – треба було спочатку отримали згоду Леоніда Кравчука на проведення певних робіт у його квартирі.

Оскільки це був не 1937-й рік і навіть не часи розвинутого соціалізму, Леоніда Макаровича ніхто не примушував до співпраці з СБУ. Але він, про всяк випадок, залюбки добровільно допоміг стежити за сусідом і своїм давнім добрим знайомим.

Але, звісно, нічого такого я не спитав – втримався в останній момент…


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2025677.html.
Tags: бойко, история, маразм, україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment