Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

керівна ланка СБУ влаштовує провокації в центрі Києва

Volodymyr Boiko
Напевно, виконуючому обов’язки голови Служби безпеки України Івану Геннадійовичу Баканову гикалось увечері 2 липня 2019 року – то автор цих правдивих рядків перемивав йому кістки в етері телеканалу НАШ. Ще б пак: того дня агентурний апарат Департаменту захисту національної державності СБУ вийшов на Майдан Незалежності в Києві, щоби обслужити колишнього президента Порошенка та помахати прапорами проти реєстрації кандидатами в народні депутати диктора Ютубу Шарія та колишнього глави Адміністрації Президента Клюєва.

Питання полягає не в тому, що агентура СБУ бешкетує на Майдані й навіть побила кореспондента видання «Страна.ua» (власне, нічим іншим добровільні помічники СБУ впродовж останніх п’яти років не займались), а в тому, що про це не знає Баканов, з якого вже відверто глузують підлеглі.

Замість того, щоби припинити використання агентурного апарату з політичною метою (та ще й у інтересах колишнього президента), призначити службове розслідування у зв’язку зі знищенням документів у Департаменті захисту національної державності та Управлінні внутрішньої безпеки СБУ в травні 2019 року, перевірити виплати грошей по 9-й статті та покласти край комерціалізації Служби, Баканов набрав собі радників з бурхливим кримінальним минулим (на кшталт колишнього заступника голови СБУ Миколи Герасименка) та розважається тим, що грається з лейтенантськими погонами, які йому пасують приблизно так, як генеральному, прости господи, прокурору – диплом про юридичну освіту. А в цей момент середня та керівна ланка СБУ влаштовує провокації в центрі Києва проти президента Зеленського.Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2027755.html.
Tags: бойко, вибори, дебилы, зеленский, київ, майдан, менты, порошенко, прдоны, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments