Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Спеку треба проводити на природі

Алі Татар-заде
скарги на спеку читаю регулярно - та думаю: або ви не в своєму климатичному поясі, або ви сидіте в монстрі людства - багатомільйонному місті-клоаці. Ну або в потязі, - в потязі навіть я потерпаю від спеки. Спеку треба проводити на природі. Там вона, що називається, природна.
Чому я так погано про міста кажу? Ну ви самі даєте їм перетворюватись на суцільні асвальтові джунглі, чи не так? Вам так зручно. Якби в вашому місті парки-сквери, ріки-озера та житлові квартали чередувалися в шахово-шашченому порядку, ви б кайфували. Але тоді де дівати іногородніх, які відправляються в ваше місце в пошуках кращої долі, виконувати роботу обслуги, а потім і вашого начальства.
Манія забудови - от що мало б хвилювати пересічного українця насамперед. Тисячі протестів проти конкретної забудови (як правило, у себе під носом), - і нуль концепцій та внятних висловів проти забудови як такої.
Вже всі настільки подуріли, що коли я кажу про цінність УСІХ старовинних домів, фасадів, вулиць - не розуміють. Ета же правінціальний скус, фі, а какже саврємєнная архітектура!
Ще більша глибинна екологія - це назви вулиць, районів міста і навіть самого міста.
Це як невидимі парки та озера, які ви самі висушуєте, - кожного разу, коли йдете на чергове актуальне пере-перейменування. І коли хтось типу мене спитає, - а може повернути дуже стару назву? княжих часів, чи може давньогрецьку (чи недай боже німецьку, тюркську - тут одразу планка падає) - у кожному прокидається Внутрішній Сибиряк (вирубить ліс, і до нас тут нічого не було, а було то й пофіг).
Отже, поки ви 1) не зберігатимете природу у місті, 2) зноситимете старі “провінційні” будівлі, 3) чхатимете на історичні назви, - все у вас буде сіро, вбого, незручно.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2028597.html.
Tags: беспредел, київ, піар, рейдеры
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment