Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

«Прямий» і «NewsOne», «112. Україна» та ZIK мають спільних менеджерів

Volodymyr Boiko
Генеральний, прости господи, прокурор повідомив на своїй Фейсбук-сторінці, що «одна й та ж фізична особа є керівником кіпрських юридичних кампаній – бенефіціарних власників українського телеканалу «Ньюз Ван» та російського ПАТ «Промсвязьбанк», який є уповноваженим банком для фінансування та обслуговування державного оборонного замовлення країни-агресора. Ця інформація є остаточною для скликання РНБОУ і введення санкцій проти пов’язаного з тероризмом телеканалу».Думаю, що Юрій Віталійович трохи наплутав. Насправді «Промсвязьбанк» тут ні до чого, натомість одна й та ж особа є керівником кіпрських юридичних кампаній – бенефіціарних власників українського телеканалу «NewsOne», який належить народному депутату Тарасу Козаку, та українського телеканалу «Прямий», який належить 5-му президенту Петру Порошенку. Процитую з цього приводу розвідку Олександра Дубінського:

«Власниками каналу «Прямий» через Макеєнка є Parlimo trading limited і Centerano trading limited. Директорами цих офшорів значаться: Dadlaw Secretarial Limited, AUGUSTA WIGS, ЧАРІС Д. ДІМИТРЯДИС. Секретарська компанія Dadlaw Secretarial Limited, – входить в список компаній, которі обслуговують найближче оточення Порошенка. Наприклад, компанія займається кореспондентськими операціями на Кіпрі для Efamiando Holdings Limited. До недавнього часу ця офшорка володіла лотерейним оператором «Українська національна лотерея» , яку пов’язують з партнерами Петра Олексійовича – екс-главою АП Борисом Ложкіним, а також народними депутатами з БПП Олександром Третьяковим і Глібом Загорієм – люди, заради яких Порошенко затвердив санкції щодо грального бізнесу їх конкурентів. Ці ж номінальні менеджери керують двома фірмами Hakail limited і Turul investments limited, бенефіціарами яких є соратник Медведчука – нардеп Тарас Козак. У свою чергу фірма Hakail limited є власником компанії ТОВ «Добробут-інвест», яка володіє в Криму земельною ділянкою і пансіонатом. Дане майно Козак вказав в декларації, а також російський клон ТОВ «Добробут-Інвест».

Таким чином, якщо Тарас Козак, якого називають довіреною особою Віктора Медведчука, і причетний до «фінансування та обслуговування державного оборонного замовлення країни-агресора», то тільки разом з Петром Порошенком. У чому нескладно переконатись хоча б виходячи з того, що належний Порошенку телеканал «Прямий» і належні Козаку телеканали «NewsOne», «112. Україна» та ZIK мають спільних менеджерів.

Наприклад, після придбання місяць тому телеканалу ZIK новий власник поставив на його чолі Олексія Семенова, перевівши Семенова з каналу «Прямий», де він був генеральним продюсером і куди прийшов після роботи на телеканалах «NewsOne» та «112. Україна». А шеф-редактором телеканалу ZIK Козак призначив Дарію Гордійко, забравши її з каналу «Прямий», де вона була шеф-редактором ток-шоу й куди Гордійко прийшла з посади випускового редактора телеканалу «NewsOne».

Я вже не кажу про те, що після того, як з телеканалу ZIK пішли журналісти, обурені зміною власника, телеканал «Прямий» у порядку шефської допомоги відрядив туди свою зіроньку – Юлію Литвиненко, яка під час останньої кампанії по виборах президента були технічним кандидатом Петра Порошенка.

Тому якщо й вводити санкції «проти пов’язаного з тероризмом телеканалу» – то не тільки проти каналу «NewsOne», але й проти «Прямого». Сподіваюсь, що Юрій Віталійович у зв’язку з цим викличе на допит не тільки власника та журналістів телеканалу «NewsOne», але й колишнього представника президента Порошенка у Верховній Раді Ірину Степанівну Луценко, яка не може не знати, які фінансові афери через кіпрські офшори прокручував власник телеканалу «Прямий».
========
Volodymyr Boiko
9 лютого
Під рубрикою «Не насмоктала, а подарували».

Подивився я краєм ока передачу «Народ проти» за 8 лютого 2019 року, що, як завжди по п’ятницях, виходить на телеканалі ZIK, і порадувався за нову передвиборну «фішку» Петра Порошенка. Схоже, Арбітр Нації вирішив легалізувати в Україні проституцію, розпочавши з проституції політичної.

Щоби призвичаїти українських виборців до толерантного ставлення до політичних повій, Адміністрація Президента прислала для участі в передачі кандидата в президенти – диктора з президентського телеканалу «Прямий» Юлію Литвиненко. Недавно пані Юлія, яку перед тим вигнали з телеканалу NewsOne, бігала по редакціях ЗМІ і благала дати їй бодай якусь роботу, бо живе без чоловіка, нема чим годувати двох дітей і т.п. Але ніхто не хотів з нею зв’язуватись з причини її, м’яко кажучи, кричущої професійної неспроможності. Зглянувся в травні минулого року лише канал «Прямий», де Литвиненко доручили читати з телесуфлера написані іншими тексти.

Як раптом, за кілька місяців по тому, у Литвиненко знаходяться не потрібні їй 100 тисяч доларів, які вона вирішила подарувати державному бюджету, заради чого сплатила заставу в розмірі 2,5 млн. грн. і зареєструвалась кандидатом у президенти. І це при тому, що, згідно з її декларацією, розміщеною на сайті ЦВК, дохід Литвиненко за рік склав 42 тис. грн. , тобто 3,5 тис. грн. на місяць (і я в це вірю, бо саме стільки й заробляють на телебаченні люди з інтелектом Литвиненко – дикторам якщо й доплачують «у конвертах», то небагато), а заощадження на банківському рахунку складає аж 1 (один) долар США.

А тепер – щодо проституції. Навіщо ця Литвиненко знадобилась у передвиборному штабі Порошенка – зрозуміло: її, як і багатьох інших, зареєстрували кандидатом у президенти заради отримання додаткової квоти на членство в окружних виборчих комісіях, що необхідно для успішної фальсифікації підсумків голосування. Чому вибір пав на Литвиненко, а не, скажімо, Леся Подерев’янського, також очевидно – такі, як Литвиненко, продаються на живу вагу й за ціною дворових собак. Чи є в цьому щось погане? – Враховуючи, що Литвиненко, дійсно, бездарна й заробити журналістикою вона не здатна, а годувати дітей треба, напевно, продаж нею своїх паспортних даних не становить великого гріха.

Але команді Порошенка це здалося замало й за той же ж самий прайс Литвиненко ще й прислали в студію телеканалу ZIK як видатного журналіста, совість української нації та провідного політика. Ось послухайте, що ця совість нації верзла на пряме запитання Наташі Влащенко відносно походження 2,5 млн. грн., які диктор з президентського телеканалу, маючи 42 тис. грн. річного доходу, подарувала державному бюджету:

https://youtu.be/uXax-UUs-MQ

І тому до телеканалу ZIK я маю лише одну претензію: якщо ви титруєте оцю Литвиненко як «журналіст», то, вибачте, а хто тоді я? Хто тоді та ж Наташа Влащенко, а також тисячі й тисячі людей, які чесно займаються своєю журналістською роботою? Напевно, таких, як оця Литвиненко, треба титрувати тими, ким вони є насправді – політичними хвойдами. Бо одна справа – тихенько продати свої паспортні дані, а зовсім інша – називаючи себе журналістом, ще й моралізаторствувати перед телекамерами, повчати інших і розповідати про своє нестерпне бажання змінити країну.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2032722.html.
Tags: бойко, дебилы, коллективное х%№ло, медведчук, порошенко, прдоны, свобода змі, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments