Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Годунку в СБУ показали його агентурну справу

Volodymyr Boiko

11 липня 2019 року в ранковому етері телеканалу «112. Україна» я продемонстрував вирок Святошинського районного суду Києва, яким 16 березня 2002 року за розбійний напад на квартиру №1 по вулиці Генерала Потапова, буд. 1-г був засуджений нинішній секретар Бориспільської міської ради Ярослав Годунок. А також пояснив, чому президент Зеленський правильно зробив, вигнавши цього покидька з наради.

По-перше, під час перебування в СІЗО Годунок у результаті внутрішньокамерної розробки був завербований спочатку УБОЗ м.Києва, а потім переданий на зв’язок до Служби безпеки України для виконання брудних провокацій (зокрема, саме він підкинув 15 жовтня 2004 року гранату Ф-1 та 2,5кг тротилу учасникам акцій протесту). Оскільки Годунок досі не виключений з агентурної мережі попри те, що в 2008 році не поділив гроші від земельних оборудок з тодішнім начальником Управління СБУ в м.Києві Василем Грицаком (Грицак навіть підкидав Годунку наркотики), Годунок перед тим, як йти на зустріч з президентом, мав повідомити про це свого куратора й взяти дозвіл.

По-друге, враховуючи, що Годунок використовувався раніше для провокацій з підкиданням вибухівки, Управління державної охорони з профілактичною метою мало вжити заходи для недопущення перебування Годунка в одному приміщенні з охоронюваними особами.

По-третє, у політику, врешті-решт, має прийти моральність, а люди, які пройшли тюремні університети (на кшталт секретаря Бориспільської міськради Годунка, народних депутатів Дейдея й Грішіна-Семенченка чи кандидата в народні депутати Киви) та ще й використовувались для вчинення провокацій, не можуть допускатись на заходи з участю президента України – це ганьба для держави.

-----
Годунку в СБУ показали його агентурну справу й він заспокоївся:
https://glavcom.ua/news/borispilskiy-chinovnik-yakogo-z-naradi-vignav-zelenskiy-kardinalno-zminiv-svoyu-poziciyu--608923.html

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2034864.html.
Tags: бойко, зеленский, менты, подонки, прдоны, сбу, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment