Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Бойко приніс в студію копію вироку Годунка

Volodymyr Boiko


І знову я опинився на передньому краї ідеологічної боротьби – на «Круглому столі», що ввечері 10 липня 2019 року зібрався в студії телеканалу НАШ. Удвох з відомим скульптором Олегом Пінчуком ми боролись не тільки з жіночою логікою історика Оксани Бєлякової, але й зі спробами композитора Володимира Бистрякова захистити мене, корінного донеччанина, від примусової українізації з боку київської хунти, яка не любить велику Росію.

Втім, не побоюсь цього слова, родзинкою програми стала копія вироку Святошинського районного суду столиці від 16 травня 2002 року, яким за розбійний напад на квартиру №1 по вулиці Генерала Потапова, буд. 1-г в м.Києві був засуджений міліціонер-водій автотранспортної роти Годунок Ярослав Миколайович – майбутній агент УБОЗ та СБУ, якого «правоохоронні» органи спочатку залучали для підкидання вибухівки учасникам акцій протесту, а згодом використовували для земельного дерибану. І хоча про витівки Ярослава Миколайовича я написав кілька статей ще далекого 2007 року, знаменитим він став лише зараз завдяки президенту Володимиру Зеленському, який вигнав цю мерзоту з наради, узнавши, що Годунок був засуджений за розбій. Вирок я приніс у студію, бо Годунок заявив, що президент його, начебто, оббріхав, і докладно розповів про бурхливу кримінальну біографію секретаря Бориспільської міської ради.

Говорили ми й про інших провідних політиків сучасності, яким довелось побувати на лаві підсудних – народних депутатів Дейдея та Семенченка, а також кандидата в народні депутати Киву. Не обійшлось і без суперечок на політичні теми – куди ж без них. Отже, якщо маєте півтори години вільного часу та бажання узнати більше про політичні реалії сьогодення – запрошую переглянути запис цієї передачі.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2036076.html.
Tags: бойко, зеленский, менты, подонки, піар
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments