Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

 • Mood:

реакція

Дмитро Ярош разом з Юрієм Бутусовим та 20 іншими особами.

Звертаюсь до українських правоохоронців і патріотів-підприємців

У зв’язку з рішенням італійського «незалежного» суду у так званій «справі Віталія Марківа», пропоную провести спецоперацію...

Давайте «запакуємо» з десяток італійців, які, час від часу, приїздять до нас в Україну. (Допомогу Української Добровольчоі Армії гарантую!)

Висунемо їм звинувачення в участі у незаконних озброєних формуваннях ДНР/ЛНР і вбивстві мирних українських громадян протягом 2014-2019 років і будемо довго судити. А потім наш «найобєктивніший» суд винесе їм вирок про довічне ув’язнення...

Таку ж саму схему запровадимо і з нашими моряками і полоненими стосовно краіни-агресора Росії.

Чому звертаюсь до підприємців-патріотів? Тому що наші українські суди такі самі продажні, як і іх італійські. І без великих фінансових вливань вони «працюють не так». Ось чому тут треба участь тих патріотів, які мають гроші.

А якщо серйозно, то українська дипломатія має діяти більш рішуче як на фронті східному, так і на західному...

І наша Держава має, нарешті, показати свою Силу в світі!

Бо так і будемо безфакторними байстрюками у геополітиці.

Свободу нашому Брату по зброї Віталію Марківу!

Україна понад усе!

Дмитро Сіманський почувається сердитим.

хтось не розумів, як росія окуповує Європу? ну то погляньте на Італію, політичну і бізнес-еліту якої скупили за гроші Газпрому

що ми реально можемо зробити? ну, я оголошую бойкот усім італійським товарам. усім

влада (не політикани перед виборами) має сказати своє слово. вимагаю рішучого демаршу

а нашого Героя ми звідти витягнемо

Олексій Гриценко

В Італії засуджено на 24 роки бійця НГУ за обвинуваченням в бивстві італійського журналіста. І це тоді, коли він попереджав журналістів про небезпеку..

Україна буде довго вигрібати ситуацію, коли ми не ввели військовий стан і не визнали війну юридично.. Скоро ми ще можемо отримати вироки щодо військових, які в "мирний час" не повинні бути задіяними..

Ми отримали ще одного в'язня війни з Росією, але це тепер вже країна ЄС.. і це насправді випробування для нової влади, як вирішувати це питання. А вирішувати і захищати наших громадян - це обов'язок, особливо, коли це стосується тих, хто захищає батьківщину зі зброєю в руках.

Юрий Касьянов разом з Armen Nikogosyan та 2 іншими особами.

Я был там в те дни. Маркив - на фото справа. Гора Карачун под Славянском, 30 мая 2014 года. Утверждали сначала, что он чуть ли не сам стрелял из миномёта, чтобы убить итальянского журналиста Андреа Роккелли, находившегося в паре километров от горы среди гиркиновских боевиков. Потом "доказали" соучастие в убийстве, дескать "наводил" миномёты на цель, чтобы специально убить журналиста. Дали 24 года тюрьмы ни за что.

Ни за что, потому что война. Потому что на войне почти невозможно преднамеренно убить кого-то из миномёта. Потому что пуля - дура, а мина - большая дура, которая летит не всегда туда, куда надо, и часто убивает не тех, кого следовало бы. Потому что на войне нахождение в боевых порядках противоборствующих сторон означает смертельный риск, на который осознанно пошёл покойный итальянский журналист. А Маркив не имел, и не мог иметь ни возможностей его преднамеренно убить, ни мотивов.

Это судилище, и этот абсурдный приговор - не только свидетельство того, что кремлёвская ОПГ пустила глубокие корни в Старой Европе. Это, в первую очередь, свидетельство слабости украинского государства, о которое все кому ни лень вытирают ноги. Которое принимают за попрошайку, которого никто не боится, и с которым никто не считается.

И так будет до тех пор, пока мы кровью и потом не заставим себя уважать.Andrey Plakhonin
Ярош призывает в отместку захватить - просто из числа приезжих легально работающих в Украине или туристов - с десяток итальянских граждан в заложники, и показательно "осудить" их за поддержку террористов и убийство украинских граждан. Конечно, это не просто глупость, это кретинизм, граничащий - как по мне уже за этой тонкой гранью - с преступлением. Варварство, которое даже без вмешательства российских пропагандистов разойдется о нас по всему миру! И все же, несмотря на подобные призывы, что отличает Италию от Украины, у нас таких дебилов в Раде сколько, максимум пара десятков? А в Италии они даже сформировали Кабмин.
https://www.facebook.com/dyastrub/posts/2326600127416858


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2037161.html.
Tags: ато, беспредел, дебилы, европа, коллективное х%№ло, подонки, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments