Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

медіакілер, проплачений Медведчуком ))))

Volodymyr Boiko — з Igor Lutsenko
Що не кажіть, а передача «Народ проти», яка 12 липня 2019 року нуртувала в павільйоні телеканалу ZIK, вийшла просто видатною. Напевно, так зійшлись зірки, що учасники програми ідеально пасували обговорюваним темам, а сама передача розгорталась як трьохактна п’єса з кульмінацією в другому акті – нею став телефонний дзвінок у студію того самого чорта, себто секретаря Бориспільської міськради Годунка, якого Володимир Зеленський вигнав з наради.

Не знаючи, що я знаходжусь у студії, Годунок став розповідати, що президент його оббрехав, назвавши людиною, яка була засуджена за розбій – мовляв, він ніколи не притягувався до кримінальної відповідальності. Тож мені довелось освіжити пам’ять Годунка й нагадати цьому чорту, за яких обставин він опинився в Лук’янівському СІЗО за розбійний напад на квартиру №1 по вулиці Генерала Потапова, 1-г у Києві, як Святошинський суд засудив його до 5 років позбавлення волі, як його завербувала СБУ і як він підкидав 2,5кг тротилу та гранату Ф-1 учасникам «Помаранчевої революції» 15 жовтня 2004 року.

Втім, і без Годунка розваг мені вистачило: я обрав собі три жертви з числа учасників передачі – Юрія Гримчака, якого я знаю з 1990 року, з тих часів, коли він боровся в Донецьку з українським буржуазним націоналізмом і створював під дахом КДБ «Інтердвіженіє Донбаса», та Антона Геращенка, якому я нагадав, що це з його комп’ютера адмініструється сумновідомий сайт «Мировторець», куди помічник Геращенка Науменко Володимир Петрович вносив як «ворогів України» дружину президента Олену Зеленську, Юлію Тимошенко й Міхеїла Саакашвілі. Третьою жертвою став Саакашвілі, в якого я поцікавився, коли саме Державна міграційна служба видала йому дозвіл на проживання в Україні. Річ у тім, що Саакашвілі, реєструючись кандидатом у народні депутати, подав у ЦВК фальшиві документи – він не проживає в Україні 5 років, бо українське громадянство йому було надано (до речі, також по фальшивих документах) 30 травня 2015 року, а до того проживати в Україні він, як іноземець, міг виключно на підставі відповідного дозволу Держміграційної служби. Так ось, цей дозвіл був йому виданий 6 травня 2015 року. Раніше цієї дати він якщо й приїздив в Україну, то, виключно, як турист.

https://www.facebook.com/telekanalZIK/videos/1080550585668185/

--------
У ході передачі я узнав про себе багато нового. Зокрема, що я - медіакілер, проплачений Медведчуком. Але найбільше мені полестив батоні Міхеїл. Він довго розповідав глядачам, що я впродовж останніх років розкрадав державу й що через мене Україна розвалена та пограбована. Я давно не отримував такого задоволення, спостерігаючи за клінічними ідіотами та патентованими шахраями


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2038407.html.
Tags: бойко, дебилы, менты, порошенко, прдоны, піар, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments