Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Відмитися не вийде

Volodymyr Boiko з Igor Lutsenko.
Інтернет-видання «Страна» вмістило інтерв’ю з Віктором Зубрицьким, який себе називає засновником і колишнім власником телеканалу «112. Україна» і який зараз переховується за кордоном, оскільки в Україні він оголошений у розшук:

https://strana.ua/articles/interview/211192-viktor-zubritskij-znaet-kto-hotovit-rejderskij-zakhvat-televizionnoho-kanala-112.html

Зі слів пана Зубрицького, це саме він на свої скромні заощадження в 2013 році створив 112-й канал, але невдовзі після втечі Януковича нова влада з метою відібрати в нього медіа-ресурс сфабрикувала якусь кримінальну справу й він був змушений також покинути Неньку. Цитую мовою оригіналу:

«В 2014 г, после сразу майдана, новая власть начала на нас давить. Против меня возбудили уголовное дело, принуждая отдать "112". На тот момент "112" уже смотрели, он имел неплохие рейтинги. Впоследствии я был вынужден подписать понятийное соглашение с представителем Порошенко, что против меня закроют дела и не будут возбуждать новые (такая себе индульгенция), если я продам телеканал… Позже Порошенко прислал нового переговорщика, В. Полищука, которого тоже записали. Позже люди Порошенко пытались признать переговорщика никчемным, якобы, он ходил по своей воле. Но я - то писал все разговоры, в том числе, в генпрокуратуре, где обсуждали, как будут закрывать мои дела. Есть запись откровений следователя, который говорит, мол, если Зубрицкий придет в страну, а я уже на тот момент был за границей, то нет никакой возможности его арестовать кроме как по беспределу. Потому что доказательной базы не существует. Были лишь показания одного "свидетеля", который сказал, что я был самым главным злодеем на Майдане потому как меня видели в черной маске и узнали по глазам».

Насправді все було по-інакшому. Власником телеканалу «112. Україна» був Віталій Захарченко, тодішній міністр внутрішніх справ, а Віктор Зубрицький лише приглядав за діяльністю каналу на правах довіреної особи Захарченка. Ніхто влітку 2014 року цей телеканал не «віджимав» – Зубрицький покинув Україну в зв’язку з тим, що йому було повідомлено про підозру в співучасті у викраденні 21 січня 2014 року двох активістів Майдану – Юрія Вербицького та Ігоря Луценка. За версією слідства роль Зубрицького полягала в тому, що він, виконуючи вказівку Захарченка, передавав викрадачам – охоронцям кримінального авторитета «Чеби» – інформацію про пересування Ігоря Луценка, за яким слідкували співробітники Департаменту оперативної служби МВС України (дозвіл на проведення НСРД відносно Луценка дав суддя Апеляційного суду м.Києва Віктор Глиняний).

У ході розслідування викрадення Луценка й Вербицького слідству шляхом радіорозвідки вдалось встановити всіх учасників злочину та виявити з ким і де зустрічався Зубрицький 21-22 січня 2014 року – так ось, зустрічався він саме з тими людьми, які викрали Луценка та Вербицького, катували їх і викинули помирати під Києвом (Вербицький, якому переламали кістки, замерз у лісі, а побитому Луценку, якого викинули в іншому місці, вдалось доповзти до селища).

Але після того, як справу про викрадення Луценка та Вербицького до свого провадження прийняло очолюване Сергієм Горбатюком Управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури, будь-які слідчі дії припинились, оскільки Ігор Луценко мав необережність зв’язатись з адвокатом Євгенією Закревською. Як згодом з’ясувалось, Закревська замість того, щоби надавати правову допомогу потерпілим, обслуговувала брудні корупційні схеми й, вводячи в оману своїх довірителів, допомагала гальмувати слідство. Зокрема, влітку 2015 року люди з оточення Порошенка запропонували Зубрицькому закрити кримінальне провадження про викрадення Луценка та Вербицького в обмін на те, що Зубрицький сприятиме продажу Порошенку 112-го каналу. Зубрицький спочатку не повірив своєму щастю та відправив в Управління Горбатюка адвоката з прихованою відеокамерою, але слідчий підтвердив, що справу, дійсно, ніхто розслідувати не збирається і її можна буде в будь-який момент закрити.

Довідавшись про це, Луценко відмовився від послуг Закревської, яка виявилась «ментовським адвокатом», і з великими труднощами домігся заміни слідчого. Але Горбатюк так і не провів виїмку документів у Департаменті оперативної служби МВС України й не встановив прізвища тих співробітників міліції, які передавали Зубрицькому дані негласних слідчих дій щодо Луценка. Урешті-решт, цих осіб вдалось встановити вже новому адвокату без допомоги Горбатюка, але, на жаль, доказової сили отримана інформація немає, оскільки була здобута в позапроцесуальний спосіб.

На фото – одна зі сторінок матеріалів кримінального провадження з даними радіорозвідки, які свідчать про контакти Віктора Зубрицького й викрадачів Ігоря Луценка та Юрія Вербицького в день викрадення.

---
Viktor Zubritsky Все бы было хорошо в Вашем сегодняшнем посте, если не учесть несколько фактов.
1. Пилипа Орлика 4 - это мой офис был, две квартиры. И сотрудники соседа-ресторана прекрасно знали. А жил я действительно возле «Царского села» в коттедже. Ну метров 800 от ресторана. Это есть в материалах дела. Это ВСЕ доказательства;-)? Мне не надо было не жить и не работать? А если взять распечатку кто ЕЩЁ был в этом районе центра Киева??? Это будут ВСЕ подозреваемые? Или только я? Есть ещё какое-то доказательство? Нет!:-))) Материалы дела у меня тоже есть. Нет никаких контактов у меня ни с какими преступниками. Кроме того, где я живу и офис. Но в этих ресторанах в день бывало до 600 человек. А проезжал трафик десятки тысяч. Далее, по давлению.
2. Не заметно, что на всех владельцев и менеджеров СМИ - оказывалось давление и возбуждались уголовные дела? И тогда, и сейчас. А меня следовательно - не тронули? А то, что я снял с Бек-Хоффманом «Бойня на Майдане» и первый ПОКАЗАЛ, кто стрелял в небесную сотню и как расследовали, это незаметно.
И все дела против меня МВД проиграло. ТРИ СУДА ПРОИГРАЛИ. И обозначено - КЛЕВЕТА.
3. В 2007 году у меня был дом, где жила семья 1600 метров. Это скромные «заощадження»? А в 2004 году я купил себе танк «Т-34», отремонтировал и подарил его городу. Это все скромно?
4. Хоть немного копайте глубже. Уже у нас был такой же диалог. Где Вы публиковали недостоверные и БЕЗДОКАЗАТЕЛЬНЫЕ материалы. Это, мягко говоря, нехорошо;-)))
5. Удачи Вам:-)
---
Viktor Zubritsky Volodymyr Boiko Навіщо мені звертатися саме до Вас? В наявності необ'єктивність, де в доказах білінг і нібито моя бідність, які то «зв'язкi». По «зв'язках» всi суди також виграні. і так далі.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2038869.html.
Tags: бойко, история, майдан, подонки, порошенко, прдоны, свобода змі, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments