Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Як ви к нам так і ми к вам

Алі Татар-заде
і знову я закину камінець, поки зовнішня політика України знову (знову!) несформована, несформульована та, можливо, навіть не законспектована.
Моя теза - декларація і закарбування, згодом, десь на рівні конституційному - принципу Взаємності, Симетричності, Дзеркальності. Двосторонності.
Чи можна, наприклад, вести з Ерефією переговори про статус русской діаспори? Можна. Але на ціх принципах. Тобто: а що там з НАШОЮ діаспорою у ВАС? Скільки тисяч в вас відкрито шкіл, класів, газет, музеїв, кінотеатрів, телеканалів і прочая, і прочая, - українською? Один? Дві? Ніскольки? а чому? Що? А, це тому що у вас у рускіх єсть ядерна бомба, і можна не включати всі ці опції. Ну так жеж. Це єдина причина.
Далі, що там у когось стосовно наших нацменшин. А в ваших що? Чого це ваші нацреспубліки по пальцям нарахувати - менше дюжини, коли ви сами кричите про сто народав? і чому ці автономії мають менше прав, ніж наша сільська громада? А між тим ви федерація (на відміну від нас!) і в вас взагалі ця опція мала б бути включена “бай дефолт”. Що, знову через ядерну бомбу?
Ясно, що це стосується і західних та інших, а особливо сусідніх держав.
Двосторонні угоди.
Як ви к нам так і ми к вам.
Хто там любить потриндіти про кризу загальнолюдських цінностей?


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2039897.html.
Tags: европа, крим, піар, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment