Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Нічого просто так давно в інтернеті й соцмережах, заради фану, не відбувається

Bogdan Butkevych з Богданом Костянтиновичем Буткевичем та Богданом Буткевичем
Мда, я бачу, історію з Cambridge Analytica всі вже забули.
Так-так, коли через ось такі ось безневинні веселі тестики в фейсбучику в один клік отримували доступ до сотень мільйонів акаунтів та особистої інформації про юзерів. А потім замутили Брексіт та перемогу Трампа на виборах президента в США.
А ви, друзі, не зупиняйтесь, постіть фоточки старіння через FaceApp й далі. Який насправді є російським сервісом ахаха
Допомагайте російським спецслужбам чіткіше робити базу облич, даних, кіл спілкування. Молодці ви мої інформпідковані - видно, що на 6-й рік війни всі вже зрозуміли в нашій "елітній фебешечці", що ж таке інформаційна безпека.
Я вже просто задовбався пояснювати в постах, на тренінгах й лекціях - НІЧОГО ПРОСТО ТАК ДАВНО В ІНТЕРНЕТІ Й СОЦМЕРЕЖАХ, ЗАРАДИ ФАНУ, НЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ. Кожен веселий тестик чи мемасік чи картинка - вони кимось й для чогось створені. Й ми давно вже не в якомусь 2001-му, коли веселим гікам-першопрохідцям було чисто в кайф щось там замутити по приколу.
Ні, тепер кожен ваш крок в Біг Даті вивчається, аналізується, використовується. Й добре, щоб просто впарити вам рекламу. Коли ж мова йде про будь-які російські контори чи активності - можете бути впевненими на 1000 %, що все зібране стає відомим й спецслужбам. Якщо вони взагалі не є кінцевими власниками всієї цієї байди.
Скільки вже казати - сто разів подумайте перед тим, як на щось тицяти. Особливо на будь-що, що просить доступ до ваших даних, облич, акаунтів. Коли вас поламають чи використають - просто згадайте дурний тестик, на який ви тицьнули пару місяців тому й забули. Ось тільки ті, хто цей тестик робив - не забули.
Думай.ТеПост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2041957.html.
Tags: дебилы, коллективное х%№ло, піар, рассея
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment