Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Volodymyr Boiko
Я ще пам’ятаю ті часи, коли прес-секретарями генеральних прокурорів намагались призначати розумних людей. Але то в далекому минулому, натомість тепер завдяки пані Сарган весь світ знає, з якою метою в Україні до підозрюваних чи обвинувачених застосовується запобіжний захід у вигляді тримання під вартою – щоби цього підозрюваного/обвинуваченого можна було на когось обміняти.

Я навіть не уявляю, яку суму українським платникам податків доведеться виплатити Кирилу Вишинському після такого допису прес-секретарки генерального, прости господи, прокурора. Принаймні, Юрію Луценку Європейський суд з прав людини рішенням від 3 липня 2012 року присудив 15 тис. євро за незаконне тримання під вартою, оскільки, цитую рішення Суду, «обмеження свободи заявника, дозволене за підпунктом «с» пункту 1 статті 5 Конвенції, застосовувалось не лише з метою допровадження його до компетентного судового органу за наявності обґрунтованої підозри у вчиненні ним правопорушення, а й з інших причин», а, відтак, мало місце порушення статті 18 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2042179.html.
Tags: бойко, дебилы, порошенко, провокація, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments