Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

«Партія Шарія» – це сімейний виборчий проект харківської родини Кацуб

Volodymyr Boiko
Грантожери з «Руху «Чесно» оприлюднили інформацію,

https://www.chesno.org/post/3425/

що так звана «Партія Шарія» фінансується нікому не відомими мешканцями Харківської області, які не відповідають на телефонні дзвінки й ніяк не коментують свій зв’язок з цією, дозволу сказати, «політичною силою». А що ж у цьому дивного, якщо «Партія Шарія» – це сімейний виборчий проект харківської родини Кацуб: нинішнього народного депутата України Володимира Михайловича Кацуби (уперше був обраний нардепУком у 2012 році від Партії Регіонів), його старшого сина Сергія Володимировича Кацуби (колишній заступник НАК «Нафтогаз України», разом з батьком у 2012 році був обраний народним депутатом від Партії Регіонів) та молодшого сина Олександра Володимировича Кацуби (після обрання Сергія Кацуби народним депутатом успадкував посаду брата в НАК «Нафтогаз України»)?

Власне, рушійною силою «Партії Шарія» є молодший Кацуба, Олександр Володимирович, 1986 року народження, який з червня 2016 до березня 2017 року провів у товаристві соціально близьких у Лук’янівському СІЗО й вийшов на волю, домовившись з нинішнім заступником генпрокурора Сергієм Кизем. Відповідно до угоди з прокурором Кацуба сплатив до бюджету 100 млн. грн. на відшкодування збитків, завданих розкраданням коштів державного бюджету, скільки ж осіло в кишенях підприємливих прокурорів – невідомо. Але, очевидно, що гроші в Кацуби ще залишились і він може собі дозволити заради розваг найняти диктора Ютуба Шарія, купити документи псевдо-партії «Об’єднана Україна», 6 червня 2019 року перейменувати її на «Партію Шарія» (партія, звісно, також зареєстрована в Харкові) та ганяти Петра Порошенка за допомогою червоних повітряних кульок, мов хорти зайця.

Одне лише незрозуміло – навіщо Олександр Кацуба включив у список «Партії Шарія» під №11 свою дружину Гузенко Тетяну Олександрівну, з якою Кацуба фіктивно розлучився в зв’язку з кримінальним переслідуванням і можливою конфіскацією майна, та під №14 – свою матір Гордієнко Наталію Іванівну? Невже він, дійсно, вирішив, що ця, так би мовити, «партія» пройде в парламент? Втім, судячи з того, як зараз Кацубу розводять на гроші його політтехнологи, запевняючи що «партія Шарія» набере не менше 10%, він, дійсно, втратив зв’язок з реальністю.

До речі, про пана Шарія, якого Кацуба найняв, типу, керувати своєю «партією». Донедавна Шарій жив з того, що працював диктором в медіа-проекті, створеному з щедрот Андрія Клюєва. Але останнім часом Шарій став заробляти самостійно. Зокрема, я читав його листування з одним нинішнім народним депутатом, який замовив Шарію прочитати якийсь текст на Ютубі за 15 тис. доларів і зробив передплату в розмірі 50%. Невдовзі депутат поцікавився, коли буде виконано замовлення. У відповідь Шарій надіслав йому листа, пояснивши, що всяке хуйло не повинно дошкуляти йому, великому Шарію, своїми листами й вимагати назад гроші. Тому я турбуюсь, що партія Кацуби може залишитись без лідера – якщо Шарій і далі буде «кидати» замовників на гроші, то йому просто відіб’ють голову.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2042984.html.
Tags: бойко, дебилы, коллективное х%№ло, прдоны, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment