Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Медведчук просуває власний порядок денний у Європі

Петро Олещук
Тим часом, поки у нас триває передвиборча кампанія і "патрітичні та проєвропейські політики", сидячи на дивані, з'ясовують, хто з них більше "патріотичний" та "більш проєвропейський", Медведчук просуває власний порядок денний у Європі.
Монополія на домінування у європейському дискурсі позиції української влади, що сформувалася після Майдану, останнім часом невблаганно рйнується у європейському політичному дискурсі, і, звісно, Медведчук робить для цього все, що тільки може.
Зокрема, мова про сьогоднішній анонс його "мирного плану" у Європарламенті. Чого це стало можливим зараз? Тут варто згадати останні події щодо повернення російської делегації до Ради Європи. Звісно, ці події жодним чином прямо не пов'язані, однак не викликає сумнівів, що у різноманітних політичних структурах Європи зростає кількість політиків, що схиляються до будь-якого "мирного плану" по Україні, який дозволить припинити війну та перейти до відновлення відносин з РФ. У першу чергу - торгівельних, що їм найбільше потрібно.
І якщо цей план пропонує пан Медведчук – то вони лише скажуть, що він опинився "у потрібний час у потрібному місці". Зрештою, його план давно відомий багатьом європейським політикам під давнішніми назвами "Формула Штайнмайєра" або "План Еро" (за прізвищами колишніх німецького та французького міністрів закордонних справ). Отже, відповідні ідеї просуваються та циркулюють серед європейських політиків давно. Відповідно, зараз ці політики цілком можуть вхопитись за підтримку будь-якої "партії миру" в Україні, що допоможе їм усунути перешкоди на шляху налагодження відносин з РФ.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2044688.html.
Tags: европа, коллективное х%№ло, медведчук, подонки, порошенко, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments