Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Чауса в Молдову вивезли співробітники охорони президента Порошенка

Volodymyr Boiko
Інтернет-видання «Страна» вмістило ду-у-уже інформативне інтерв’ю з колишнім керівником поліції Вінницької області Антоном Шевцовим, у якому екс-поліцай розповів, яким чином у Молдові опинився суддя Дніпровського районного суду Києва Микола Чаус, викритий НАБУ та САП на хабарництві:

https://strana.ua/articles/212181-ideja-sdatsja-ukrainskim-vlastjam-zhivet-v-chause-i-sejchas.html

Власне, Шевцов підтвердив те, що було широко відомо у вузьких колах: Чауса в Молдову вивезли співробітники охорони президента Порошенка, оскільки «його честь» обслуговував оборудки глави держави, зокрема на замовлення Адміністрації Президента обирав запобіжний захід Геннадію Корбану.

Можу доповнити розповідь Шевцова, який наголосив на тому, що справу Чауса треба терміново забирати з НАБУ, оскільки Ситник на прохання Порошенка саботує розслідування. Виникає запитання: якщо Ситник виконує вказівки Петра Олексійовича й навіть їздив до нього по ночах додому, то навіщо він взагалі розпочав провадження проти Чауса? Відповідь на це запитання міститься на флешці з таємними документами, яку в серпні 2016 року загубили співробітники НАБУ. Зокрема, на цій флешці є зведення візуального спостереження за Чаусом і з тексту зведень можна зробити висновок, що відносно Чауса мала місце провокація підкупу. Тобто, заявник звернувся до НАБУ не після того, як Чаус став вимагати з нього гроші за винесення неправосудного рішення, а до того.

Таким чином, документи на загубленій флешці підтверджують чутки про те, що справу проти Чауса Ситник розпочав на замовлення (більш того, люди брешуть, що замовником виступив ображений на Чауса Геннадій Корбан, але я в це, звісно, не вірю). Знаючи, що Чаус є професійним хабарником і, до того ж, переконаний у власній безкарності, Ситник направив до нього добровільного помічника, який всучив Чаусу гроші, отримані від замовника. Після того, як Чаус був затриманий, а потім відпущений з огляду на суддівську недоторканність, Ситник зняв візуальне спостереження й дозволив Чаусу покинути Україну. Таким чином Артем Сергійович і рибку з'їв (себто, упіймав Чауса на хабарі), і пізнав радість анального сексу (себто виконав прохання Петра Олексійовича не чіпляти Чауса).

Зведення візуального спостереження співробітників ОТУ НАБУ за суддею Чаусом були мною ще в 2016 році опубліковані на сайті з романтичною назвою «Хроніки Українських Йолопів» і, як бачимо, досі не втратили актуальності. Рекомендую до читання:

https://volodymyrboyko.com/2016/09/12/chaus/
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2046570.html.
Tags: бойко, история, менты, порошенко, прдоны, провокація, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments