Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Три роки після загибелі Павла Шеремета. І не тільки його

Igor Lutsenko
За попередні роки можна побачити тенденцію – провали у слідстві навіть по найрезонанснішим справам не конвертуються у будь-яку відповідальність правоохоронців, котрі або безпосередньо кришують злочинців, або виявляють невміння і недбалість.
Півроку працювала в парламенті наша так звана «комісія по Гандзюк», було зафіксовано численні порушення, нас обливали брудом прямо і опосередковано Юрій Віталійович та Арсен Борисович, ми представили звіт про жахливу ситуацію з нападами на політчино-громадському грунті, але більшості парламенту це не торкнулося серця.
Ніхто з посадовців-силовиків не постраждав через те, що неефективно розслідувалося найгучніші кримінальні справи, починаючи з убивства Шеремета та Гандзюк і закінчуючи корупцією Свинарчуків. Система правоохоронців своїх не здає, на горі цієї піраміди з трупів і кривавих грошей сидять Юрій Луценко і Арсен Аваков, і їм усі претензії – як Божа роса, «посмердять і перестануть».


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2047789.html.
Tags: аваков, порошенко, траур, україна
Subscribe

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments