Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Розмова

Volodymyr Boiko
У зв’язку з тим, що до Верховної Ради України по списку партії «Голос» під №7 балотується дрібний шахрай Ярослав Юрчишин, який є заступником голови цієї, так би мовити, політичної сили й видатним борцем з корупцією, не можу не згадати, як Юрчишин ходив до керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький та обговорював, кому з посадовців можна повідомляти про підозру в скоєнні корупційних злочинів, а кому – не можна.

Пропоную ознайомитись з уривком з протоколу про проведення негласних слідчих (розшукових) дій відносно Холодницького, складеного детективом четвертого відділу детективів першого підрозділу детективів Головного підрозділу детективів НАБУ Шинкаренком. Розмова була записана Оперативно-технічним управлінням НАБУ за допомогою прихованого мікрофону, встановленого в кабінеті Назара Івановича, на карту пам’яті microSD HC I «SanDisk Ultra» ємністю 32Gb №04/7737т від 13.02.2018.

***
На підставі ухвали слідчого судді апеляційного суду Київської області Ігнатюка О.В. № 332т від 02.02.2018 про надання дозволу на проведення негласних слідчих (розшукових) дій стосовно заступника Генерального прокурора України – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (далі – САП ГПУ) Холодницького Назара Івановича, 31.01.1985 року народження, терміном два місяці з моменту винесення ухвали, на підставі ст. ст. 246, 258, 260 КПК України провів негласну слідчу (розшукову) дію (далі - НСРД) аудіоконтроль вказаної особи, під час якого отримані фактичні дані, які можуть бути використані як докази під час досудового розслідування, про що, відповідно до статей 104, 105, 252 КПК України склав протокол цей протокол.

У ході проведення НСРД зафіксовано розмову між керівником САП ГПУ Холодницьким Н.І. (далі – Х.) та керівником Transparency International Ukraine Юрчишиним Я. Р. (далі – Ю.) яка відбулась 16.02.2018, час о 16 год. 27 хв., в службовому кабінеті Холодницького Н.І. розташованого на другому поверсі адміністративного приміщення САП ГПУ за адресою: м.Київ, вул. Ісаакяна, 17, із наступним змістом:

Х. – В них зараз наступні 3 підозри – Омельян.
Ю. – на хера?
Х. – от і я питаю. Мінгрені сказав не трогайте, Омельян не є такий корупціонер, може зупинитись пора, ну той будинок. В Омельяна багатий тесть, купив дочці яка живе в Швейцарії фактично. Взяв будинок записав на неї. Вони хочуть йому прописати незаконне збагачення бо він не вказав що він там живе і це фактично це його будинок.
Ю. – Тобто він в декларації не вказав цей будинок?
Х. – Я не знаю. Він вказав, але пізніше. Приїжджав, дивився, але не жив. А коли почав жити, то вказав його. І вони зачепили Омельяна, хочуть йому зараз, після Труханова, і як його везли в тюрму, хер я їм що дам. А друга справа, це в них Корчак з своїм паркомісцем. Оце топ корупція, помста на помсті. Тоже хер я їм дам.
Ю. – Ну, Корчак можна.
Х. – Можна, але не нужно. Це буде зведення рахунків і від того не виграє ні НАБУ, ні САП, ні НАЗК, ніхто не виграє.

***
У зв’язку з цим маю запитання до керівника САП: Назаре Івановичу, чому Ви радитесь про те, кому повідомляти про підозри, з аферистом Юрчишиним, а не, наприклад, зі мною? Тим більше, що після наших з Вами розмов я б кожного разу приносив Вам з НАБУ протоколи НСРД – аби Ви пам’ятали, на яку тему ми спілкувались. А Юрчишин Вам може принести тільки купу проблем і ще одну догану від КДКП.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2048411.html.
Tags: бойко, вакарчук, вибори, дебилы, менты, україна
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment