Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Igor Lutsenko. ПИШУ ЗАЯВУ ПРО ЗЛОЧИН(((

Мені стала відома інформація про підкуп виборців на окрузі №154.

Мені, як народному депутату повідомили про те, що особа по імені Куніцька Ольга 20 липня об’їздила ряд виборчих дільниць Демидівського району на автомобілі марки Pegeut expert днз 2655 сірого кольору, безпосередньо спілкувалася з членами, головами, заступниками, секретарями ДВК та пропонувала неправомірну вигоду в розмірі 300 у.о. на великій дільниці, 200 у.о. на середній дільниці, 100 у.о. на маленькій дільниці за вчинення членами ДВК фальсифікацій на користь кандидата в депутати в одномандатному виборчому окрузі №154 Дехтярчука Олександра Володимировича.

Пропозиція, надання членам дільничної виборчої комісії неправомірної вигоди за вчинення або невчинення будь-яких дій, пов’язаних з безпосередньою реалізацією ним своїх повноважень, спонукання до голосування за окремого кандидата на виборах, в даному випадку за Дехтярчука О.В. являється кримінально-караним діянням, відповідальність за яке встановлено ст. 160 КК України.

Відомо, що така пропозиція робилася Куніцькою Ольгою в інтересах Дехтярчука О.В. членам ДВК від кандидата в депутати в ОВО №154 Сухляка В.О., що свідчить про попередню змову і умисел на фальсифікацію виборчого процесу саме на користь Дехтярчука О.В.

Крім цього, в таких діях Куніцької Ольги та Дехтярчука О.В. ймовірно наявний склад кримінального правопорушення, передбаченого ст. 157 КК України.

Підтвердження або спростування вказаних фактів, а також причетності до вказаних дій Дехтярчука О.В. можливе лише виключно шляхом досудового розслідування.Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2049462.html.
Tags: вибори, порошенко, прдоны, піар, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments